Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rá lehet venni valahogy a...

Rá lehet venni valahogy a kollégákat, hogy ne tárolják a hűtőben a romlott kajájukat?

Figyelt kérdés

Nem lehet már megmaradni a konyhában, ha kinyitja valaki a hűtőt (szó szerint, már senki nem eszik a konyhában, inkább az irodában), van benne valami romlott dolog. Már előző helyen is volt ilyen problémám, meg azelőtt egyetemistaként is az albérletben, de soha nem tudtam megoldani... akiket megkérdeztem, azok közül senkié, a hűtőn hagyott cetlimre se érkezett reakció 2 teljes nap alatt...

Az ilyen embereket mivel lehet rávenni, hogy dobják ki a szemetüket?

Tényleg ennyire jellemző amúgy ez a probléma, vagy csak én fogok ki ilyeneket?


2019. ápr. 26. 14:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Megfogod és kidobod a Pícsaba.
2019. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Dobozostul kidobni az egészet a szemétbe. Mit csinál? Reklamál, hogy miért dobták ki a romlott kaját? Kizárt, sunnyogni fog és magában dohogni. Így kell tanítani ezeket.
2019. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Bocsi, de nem szeretném más felnőtt emberek gusztustalan penészes retkét almolni a hűtőből naponta (jó, mondjuk hetente).

Főleg hogy fogalmam sincs, hogy a teletömött hűtőnek konkrétan melyik dobozából jön a szag.

2019. ápr. 26. 14:24
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az volt az előző irodában, ahol sokan voltunk, hogy mittomén, 2 hetente, havonta kiírták a hűtőre, hogy péntek este takarítás. És ami akkor a hűtőben volt, még ha csillámporos tupper edényben is, azt kivágták a kukába nyitogatás meg szimatolás nélkül.
2019. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Rátenni az asztalára. Csak észreveszi ettől...
2019. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#5

Mint írtam, nem tudni, hogy ki a tulajdonosa.

2019. ápr. 26. 14:27
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Akkor szagold. Úgyis leszarja az egészet aki nem törődik a kajájával, nem fogja miattad összekapni magát.
2019. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan ilyen kis pipogya alakok vagytok? Sírtok a szag miatt de kidobni már fúúj? Heh. Nevetséges.

Nálunk is volt, hogy berohadt egy kaja. Fogtuk és kidobtuk. Nagy ügy. Ha többször fordul elő, akkor meg figyeljétek ki. Ennyire komolyan nem lehettek életképtelenek.

Takarító amúgy nincs? Meg mondjuk a hűtőre is ki lehet írni, hogy pénteken dobják ki, vigyék haza a romlandót mert ki lesz hajítva. Meg is kéne csinálni. De ha nincs takarító, önkéntesen rendben tartani közösségi területeket gondolom már derogál.

2019. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#8

Te szívesen turkálnál mások penészes maszatos rohadt kajája után rendszeresen?

Van takarító, kiüríti a kukákat naponta és ennyi.

2019. ápr. 26. 16:28
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyétek rá a takarítót, hogy dobja ki minden héten pénteken a hűtőben maradt cuccokat. Egy hét alatt nem nagyon lesz semmi penészes.

Egyébként szívesen ugyan nem nyúlok undorító dolgokhoz, de ha a saját jólétem megkívánja, nem fogok egy nyilvános fórumon picsogni, hanem teszek az ügy érdekében. Látszik, hogy irodista vagy. Piszkos munkát talán még otthon se végeznél el, a végén még letörik a műköröm. :D

2019. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!