Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem akarok dolgozni de...

Ha nem akarok dolgozni de muszàj lesz akkor hogy törödjek ebbe bele?

Figyelt kérdés
Fel akarnak venni egy kis üzembe. Kénytelen vagyok vàllallni. De én nem szeretek se koràn kelni se dolgozni. Nagyon lusta ember vagyok ha lenne biztos mód a halàlra és nem sajnàlnàm a csalàdot szerintem elöbb mennék a halàlba mint hogy dolgozzak. De ez most nem opcio kenytelen vagyok. Hogy lehet ezt feldolgozni??

2019. ápr. 30. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Én is ugyanígy vagyok cimbora,egész életemben gyűlöltem minden percét a munkának,40 éves vagyok,volt vagy 20-30 munkahelyem különböző területeken,mindet utáltam egytől-egyig.Sokan mondták hogy keressek olyat amit szívesen csinálok,ilyen nem létezik.Mindegyik helyen mindig azt néztem hogy tudok a legkisebb mértékben részt venni az adott munkában,kihúzni magam alóla.Ezért általában vagy kirúgtak a gyenge teljesítmény miatt,vagy én jöttem el mert nem bírtam tovább.Az ilyen emberek mint te vagy én,soha nem változunk meg,nem törődünk bele,nem fogadjuk el hogy dolgozni kell.Viszont totális kényszerből csináljuk,mert amúgyéhen döglenénk.A bűnözéshez is lusták vagyunk,mert végül is az is munka,ott is tenni kell a dolgokért...Ez valójában így nem élet,megszületünk,van pár boldog évünk a nagyszülőkkel,aztán eljön az iskola ideje,és attól fogva el van toszva az egész.Attól a perctől kezdve,köteles vagy tanulni,megfelelni,döntéseket hozni.Ezt követően pedig kezdődik a fekete leves,a munka.Amikor azért kelsz korán,utazol,olían dolgot csinálsz amihez nincs kedved de muszáj,ráadásul olyan emberekkel töltöd a napod akiket rühellsz,utána fáradtan hazaesel,zabálsz,fürdesz,döglesz,ezt ismétled heteken keresztül,hogy kapj annyi pénzt hónap elején amiből kihúzod a következő hünap elejéig.Trágya az egész,nem élet.Ha lenne rá lehetőségem hogy átadjam a hátralévő éveimet,mondjuk egy beteg fiatalnak,simán megtenném,és kiszállnék ebből a mocskos mókuskerékből.
2019. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

,,Válaszd a hobbidat munkádnak és akkor soha többé nem kell dolgoznod."

Tehát csináld azt amit nem teherkènt fognàl fel, hanem szeretnèl minden nap bejàrni és csinálni.

Mondjuk Mo-n ez elég nehéz feladat...

2019. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Fuuu en mar nagyon ki vagyok. Kene valami amitol jobb lesz. De meg csak sörözni se lehet munkàban.
2019. máj. 1. 19:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Obelix nememlékszemtalánkínzómester, ez már csak így megy. :D
2019. máj. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!