Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki nem kávézik és nem...

Ha valaki nem kávézik és nem cigizik, az hogy ne maradjon le az infókról munkahelyen?

Figyelt kérdés

Nem kávézok és nem dohányzok.

Rajtam kívül mindenki más csinálja legalább az egyiket, szóval a kollégák sokszor cigiszünet vagy kávészünet közben beszélnek meg mindent, én meg lemaradok egy csomó infóról, vagy csak a beleszólás lehetőségéről (tehát utólag velem már csak közlik, hogy "azt beszéltük meg...." vagy " úgy döntöttünk....").

Mit csináljak, hogy ne maradjak ki mindenből?

Viszonylag friss munkahely, egy hónapja dolgozunk így együtt (az egész csapat új itt), a többiek már tök jóban vannak, én meg kevésbé ismerek mindenkit. :(

Miért csinálják ezt és mit tehetnék?


2019. máj. 2. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

Menjen ki levegőzni es szívni a friss cigifüstöt??


Én is hanyok a füsttől, ezt nem ajánlom, meg olyan kényszeredett is.

2019. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#8

"kell egy kis mozgás, levegö."

Bocsi, de ezen nagyon jót nevettem. :D

2019. máj. 2. 12:25
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
És ők honnan tudják, hogy a többiek mennek kávézni? Csak te vagy elszeparálva ott, vagy mi? Szerintem nyugodtan elmondhatnád nekik, hogy szívesen mennél velük, "beszólhatnak" neked, ha mennek, csak te inkább tea-párti vagy, de neked az ugyanolyan, mint a kávé, te azzal pörgeted magad, vagy mit tudom én. Szerintem nem is tudják, hogy te is szeretnél ott lenni. Persze így kicsit nehezebb, hogy külön mondani kell nekik, de szerintem megérné :) Infók miatt is, kapcsolatok szempontjából is, meg minden. De egy gyengébb tejeskávét is megihatsz. Akár. A cigire viszont ne szokj rá.. :)
2019. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én dohányzom és az előző helyemen volt 3 kolléga, akikkel jóban voltam angyon. Az egyikük nem dohányzott. De, amikor mentünk cigizni, jött ő is.


Mondjuk a munkát nem ott tárgyaltuk meg; a szabi vagy valami változás a beóban vagy egy kurzus vagy egy munka menete vagy a csapatépítőt az irodában beszéltük meg.

2019. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#13

Hát, ketten egy helyiségben vannak, ők gondolom megbeszélik, ketten meg a konyha melletti helyiségben vannak, ők probléma nélkül hallják, ha "pletykaparti" van a konyhában. Én a folyosó legvégén vagyok.

A kávénak az ízét gyűlölöm, plusz utána rohangálnom kell mosdóba... :D

Már finoman említettem nekik, hogy legközelebb szóljanak és én is csatlakoznék egy bögre teával, de azóta sincs változás. :(

2019. máj. 2. 13:14
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor itt arról is szó van, hogy nem is tudod, ők mikor mennek el kávézni és vele pletyizni, mert messze vagy tőlük.


vagy Te látod azt, hoyg feláll a banda és elmegy valahova? Mert lehetnél "nyomulósabb" és odafurakodni hozzűjuk, hogy na mi a helyzet.


Viszont, ha lb nem is látod, hogy ők mikor mennek kávézni, cigizni és, szóltál is nekik, de nem keresnek fel, amikor pletyka van, akkor nehezebb

2019. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16

Nem is tudom, csak utólag mesélik, hogy "voltunk cigizni/kávézni, és akkor beszéltük, hogy...". :(

2019. máj. 2. 15:02
 18/19 TappancsMancs ***** válasza:
Nyisd ki az ajtódat és ha hallod, hogy mennek akkor menj te is. És menj találomra is, mert kell egy kis lazítás is.
2019. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En ugy vagyok vele hogyha fontos az infó akkor előbb-utóbb ugyis megtudom ha meg nem akkor nem is érdekel
2019. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!