Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha durván összevesztem egy...

Ha durván összevesztem egy munkatársammal, inkább lelépjek a munkahelyről?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, képtelenség lesz már együtt dolgoznunk sajnos, és ez itt fontos lenne.
2019. máj. 2. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben már ott is van a válasz.

Sok mindentől függ.

Leléphetsz e úgy hogy nem kell 1 hónapot vagy pár hetet ledolgozni?

Ha kell, akkor, úgyis csitulnak a dolgok az idő alatt a kollégáddal.

Ha meg nem kell felmondási időt ledolgozni, akkor vésztartalék összeg nélkül elég kockázatos dobbantani vagy ha nincs kilátásban hely.

2019. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Még csak betanuló vagyok, így elvileg gyorsan le tudnék lépni, de nagyon sajnálom ezt az állást, mert minden okés volt benne, a kolléga kivételével.

Vésztartalékom azért van egy pici, meg rögtön nekiálltam új melót keresni.

2019. máj. 2. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Menjen el ő.


Nekem is volt ilyen, de kiderült később, hogy nem bennem van a hiba, hanem egy szemétláda, aki mindenkit el akar üldözni.

2019. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az én esetem is pontosan ugyanez, de mivel nemrég vagyok csak itt, ő meg már régebbóta, így nekem senki nem fog hinni. :/
2019. máj. 2. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jobb helyeken kíváncsiak rá, hogy miért lép ki valaki.

Ha nem te vagy az első, aki panaszkodik, akkor lehet hogy még foganatja is lesz.

2019. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!