Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lenne igy eselyem normalis...

Lenne igy eselyem normalis munkara?

Figyelt kérdés

2 eve gyakornoki allasom van bankban, de kezd atalakulni rutinszeru csicskaztatassa, mint tanulassa. Nem igazan csinalhatok szakmai dolgokat, leginkabb a mindennapos ebedbeszerzes, csekk befizetes, boltba jaras, fenymasolas mar a munkakorom. Ez igy nem tul fenyes szakmai tapasztalat. Mellette fosulira jarok penzugy szakra, emellett elkezdtem egy OKJs kepzest szinten penzugyi szamviteli ugyintezokent, csak azert, hogy erositsem a tudasomat, meg akarom csinalni majd a merlegkepes konyveloit.


Viszont mar elegem van ebbol az "asszisztensi" munkabol, azt erzem semmit nem teszek igy le az asztalra, ezt barki megtudna csinalni. De igy ebben a formaban csak erettsegim van. Kesobb valami gyarban vagy nagyobb cegnel szeretnek elhelyezkedni irodai munkakorben, akar konyvelokent is idovel. Egy egyszeru kis erettsegivel van lehetosegem ugy, hogy a penzugyi papirjaim folyamatban vannak?

21/L



2019. máj. 7. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Mennyi a fizetésed itt?


2. A pénzügyi főiskola mellett minek az okj-s " penzugyi szamviteli ugyintezo" képzés?


Ha megfizetnek akkor szerintem maradj. Bár ezeket a problémákat szóban te is jelezhetnéd.

2019. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A nettom 120ezer korul mozog havonta, oraberben vagyok, attol fugg a fizum, hogy mennyit vagyok itt. A karacsonyi idoszak ebbol a szempontbol eleg gazos.


Azert kezdtem el az okj-t, mert azt erzem, a fosuli nem ad annyi tudast, amivel nyugodt szivvel elkezdhetnek egy merlegkepest. Vizsgazni ebbol nem fogok, hogy ne legyen 2 ugyanolyan papirom, ez amolyan korrepetalas.

2019. máj. 7. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a 120 mennyi órabérből jön össze. Ha meg van az 1000-1200 óránként akkor szerintem maradj. De te is szólhatsz, hogy ez igy nem jó. Mármint, hogy a szakmai dolgok is érdekelnek.

Írásod alapján elég határozatlannak tűnsz, és lehet, hogy ezzel visszaélnek.

Ilyen ebédbeszerzés nem is lenne a feladatod. Csak látták, hogy egyszer megcsináltad és utána "ráálltak". Bepróbálkoztak- hagytad elv.

2019. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1121 Ft a brutto oraberem. :)

Igen egyebkent, csinaljak mert hagytam. De ha nemet mondok, akkor megy a sertodes meg a "mert ugyan mi mas dolgod van".

2019. máj. 7. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Én eddig mindig bedumáltam magam olyan helyre, ahova sokkal több papír kellett volna, mint ami nekem volt. :D

Ha el tudod adni magad, akkor simán kaphatsz jobb munkát.

2019. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyire veszed komolyan azt az iskolát, hogy két éve vagy gyakornok és még nem végezted el? kapd össze magad, diplomázz le, aztán tipli innen.
2019. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az iskola altal vagyok itt, hanem diakszovetkezet altal. Hivhatnam diakmunkasnak is magam, mert tulajdonkeppen az vagyok.
2019. máj. 7. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!