Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolsz erről a hirdetésr...

Mit gondolsz erről a hirdetésről és emberről?

Figyelt kérdés

A közösségi oldalon megosztás útján jutott el hozzám:


Ügyfeles munkatársat keresünk.

Kérlek, NE jelentkezz,ha

-nem tudsz egyedül dolgozni

-nem tudsz emberi hangon beszélni másokkal

-utálod az embereket

- hangulatember vagy

-nem tudsz magad után fel/eltakarítani

-utálod a papírmunkát

-gondot jelent telefonálni / emailt írni / felvenni a telefont.


Számomra már ez furcsa volt. Mivel nem volt kint e-mail cím, írtam rá, hogy szeretnék kérni email címet, ahova elküldhetem a pályázati anyagom. Elolvasta. Semmi válasz. Semmi! Itt jön elő, hogy ennek az embernek egy olyan dolgozó kell aki "nem utálja az embereket" meg akinek "nem jelent gondot email-t írni", de ő maga sem tud visszaírni egy választ az email címével.

Rá egy napra nézem a hirdetést újra, a delikvens szerkesztette és beleírta hogy "...küldjék az alábbi email címre..."

Nézem ma, még egy nap elteltével, és a hirdetés újra át van írva, hogy "JELENTKEZÉS, KÉZZEL ÍROTT önéletrajz, fizetésmegjelöléssel, nyomtass mellé légy szíves egy fekete-fehér képet magadról postán feladva"- így :D

Rendben van ez? Mert engem nagyon felbosszantott!


2019. máj. 8. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem rendben van ez.


Azért ez nem egy furcsaság, hogy nem válaszolnak. Amennyi jelentkező szokott lenni, nem mindig reagálnak a beküldött dolgokra.


Illetve


Két fajta szelektálás megy.


Az egyik, akik egyáltalán nem alkalmasak a munkára; ez önéletrajz alapján megy. Pl egy német nyelbvű ügyfélszolgálatosnak jelentkezik valaki, aki nem beszél németül.


A másik, aki jó lenne, de van előtte x ember. ugyanis szabnak egy limitet, hogy x embert meghallgatnak és a x-en túli embereket pedig beteszik cárólistába; a várólistásakat pedig keresik, ha az x emberből senki sem felelt meg vagy kiválasztottak valakit az x emberből, de ő visszalépett. A várólistásoknak nem nagyon fognak reagálni emiatt, mert lehet, fogják őketkeresni.

2019. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mivel hiányzott a hirdetésből az email cím, hogy hova küldjem a jelentkezésem, ezért szerintem igenis elvárható, hogy írja meg az érdeklődésemre az email címét.

A fő hirdetést 8-en lájkolták és 10-en osztották meg a mai napig. Nincs tumultus, hogy nem győzi. Csak össze vissza szerkesztgeti minden nap a hirdetését, számomra nem valami hiteles.

2019. máj. 8. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Csak annyi, hogy kézírás az tuti grafológiai elemzésre megy, amiből kötelesek egy példányt adni neked - tehát csak ezzel a feltétellel adj ki a kezedből kézírást pályázathoz. Nekem MINISZTÉRIUM mondta, hogy SEMMI KÖZÖM HOZZÁ, hogy milyen célra használja fel a tőlem kapott kézírást. Na, ez nem így megy !!!
2019. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2: Ez is egy szűrő, bele is fogalmazta a hirdetésbe.

Ha tudod a cég nevét, vagy bármit, ami alapján kiguglizható a telefon vagy a mail, akkor tessék aktívkodni! Ezeket a képességeket keresik a felhívásban.

Elküldöd a linket?

2019. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Eleve nem jelentkeznék ilyen passzív-agresszív hangú hirdetésre, amiben azt írják le, milyen ne legyek. Valahogy olyan sokat elmond a munkahelyi miliőről.
2019. máj. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudtam kik ezek, a google-ban is tudtam volna ez alapján email címet keresni.

Csak az a nem mindegy, hogy ami kint van email cím, és amire magamtól küldtem volna, az az anyagmozgató Józsinak ment volna, vagy pedig az ott dolgozó másik ügyfelesnek. Egyáltalán nem biztos, hogy amit én MAGAMTÓL lenyomoztam volna címet, az az illetékes címe, sőt...!

2019. máj. 8. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendben van.

Mindenki olyan hirdetést ad fel, amilyet csak szeretne.

2019. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!