Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak akkor érdemes bérletet...

Csak akkor érdemes bérletet venni ha màr megvan a munkaszerzödés is?

Figyelt kérdés
Szóval lesz munkàm de csak szóbeli megàllapodàs történt. Szóval megyek majd orvosira gondolom ott úgy is megfelelek és utànna adjàk a szerzödést. De ha véletlenül még nem adjàk attól még vegyek bérletet?? Vagy addig semmiképp csak ha megvan?? Vidékröl jàrok be vàrosba majd.

2019. máj. 8. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem venném meg, párszor be lehet menni jeggyel is.
2019. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha térítenek a bérletből, akkor nyilván, hogy a szerződés aláírása után vedd meg. Az a biztos. Mert ha valami miatt mégsem vesznek fel, akkor oda a több tízezres bérlet ára. (Nem tudom, milyen messziről jársz be, addig vegyél jegyet.)
2019. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk eleve úgy működött, hogy a szerződés megkötése után kellett írnom egy kérvényt a gazdasági igazgatónak, benne az adataimmal és hogy milyen bérletet kívánok venni, csatolnom kellett a lakcímkártyám fénymásolatát, és miután ő ezt aláírta és visszajuttatta hozzám, utána vehettem meg a bérletet a munkahelyem számlájára, ezt (bérlet + a munkahely adataira kiállított számla) kell minden hónapban a lejárta után leadnom a gazdasági irodában, és utána térítik vissza.


Semmiképp nem venném meg csak úgy, mert gondoltam egyet.

Esetleg ha nem lenne gond neked, ha az elsőt nem fizetnék ki még.

2019. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!