Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van ha nem megyek be...

Mi van ha nem megyek be dolgozni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

6honap a felmondási időm. Ugye ez a max amit a törvény írhat elő...

De én nem szeretnem letolteni mert találtam egy másik jobb helyet. Az érdekel, hogy milyen anyagi jogi következményei lehetnek a dolgoknak?

Nem próbáltam még megbeszelni, hogy tekintsenek el tőle de megpróbálom majd azt is.


2019. máj. 16. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónap? Ilyet még az életben nem hallottam.
2019. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Torveny szerint 1 honap amit kerhetnrk mint felmondasi ido ha jol tudom. Es ha ezt nem teljesited akkor kerheti 1 havi fizetesed mivel "megkarositottad a ceget". En igy tudom.
2019. máj. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat hónappal ezt nem tudod megcsinálni.

Biztos,hogy hat hónap? Ez nagyon sok.

2019. máj. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan régen vagy ott, hogy 6 hónap, akkor kapsz elég rendes végkielégítést is. Ha eltűnsz, akkor rendkívüli felmondással kirúgnak, és ugrik a lóvé, minimum.
2019. máj. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GombaPorkolt ***** válasza:
Hasonlóképp vagyok én is, nemsokára keresek új munkahelyet, nálunk 2 hónap a felmondás. Azon agyalok, hogy megkérdezem a HR-t, amikor ideje lesz, hogy valahogy nem lehet-e elsumákolva lerövidíteni az időt. Ha nem, és ha mondjuk a másik helyre azonnali kezdéssel alkalmaznak, szimplán b*szok bemenni a mostanira attól a naptól; a többit oldják meg.
2019. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!