Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én marha kihírdettem a baráti...

Én marha kihírdettem a baráti körömben, hogy megyek dolgozni, de nem vettek fel az interjún, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tudom, nem kellett volna beszélnem róla, ameddig nem biztos.
2018. szept. 18. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit csinálj, semmit. “Nem vettek fel” és kész. Elvégre ők a barátaid, nem az ellenségeid.
2018. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
kevesebb pénzt ígértek így inkább nem vállaltad
2018. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Csomagolj össze és tűnj el, menj világgá. Most komolyan, mit lehet erre felelni? :D
2018. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemaRendőrség ***** válasza:
El kell menni inni
2018. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, aki kérdezte, annak elmondtam őszintén, senki nem röhögött ki, vagy hasonló.
2018. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Máskor ne igyál előre a medve bőrére!
2018. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor szóba jön mond, hogy még sem jött össze vagy ha olyan közeli barátról van szó, akkor hozd szóba és magyarázd el a helyzetet.


Ezen nem hiszem mit kell gondolkodni... Nyílván nem az a helyes módja a dolog kezdzelésének, hogy azt tetteted hogy ott dolgozol majd "kirugnak" vagy akármilyen más furfangos terv...

2018. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ismerősöm, aki szeretett volna az egyik céghez menni és elég biztos volt abban, hogy fel is fogják venni. Ezért már úgy beszélt róla, mintha felvették volna, még ígéretet is tett arra, hogy akár minket is beajánl a cégnél. Aztán nem vették fel mégsem. Sajnáltam, de semmi rosszat nem gondoltam róla. Van ez így, ne szégyelld magad. Majd keresel másik helyet és oda felvesznek.
2018. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Például tanuld meg helyesen leírni a "kihirdettem" szót, hogy máskor ne véts ilyen szarvashibát.
2018. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez még jobbik eset... Nem az ahogy én anno jártam:


Túl voltam az interjún, rám bólintottak, az utolsó papíromat vártam postán (tb kiskönyv), mire megjött azon a héten aki intézte a felvételemet nyaralni ment.....helyettes nuku... Kövi héten is kiderült, hogy a buta liba még nyaral...

Harmadik héten felhívtam bent van-e...s közli "jah nem mondta magának senki?" Menjek be a papírjaimért; byebye...


Csak azért mert postát vártam s ez meg elment nyaralgatni...


A szívás: Mindenemet leszanáltam, ami exre emlékeztetett, ruhatáramat is kb kidobtam, pár ruhát tudtam csak akkoriban venni... A neten pedig tele volt már a kosár "ruhatár újítással" felkészülve első fizura.


-.-" a fizetni valóról nem is beszélve.


Szóval a te eseted lóf&#z ahhoz képest. - egyedül laktam volna akkoriban, akkor mehettem volna utcára...


Ismerd be "hibád" felesleges hazudni másoknak s azzal önmagadnak is.

Mások is jártak így/rosszabbul.


Ha barátok akkor nincs gáz, picit piszkálódnak poénból s melletted lesznek, hiszen barátok.

2018. szept. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!