Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmondanád a főnöködek?

Elmondanád a főnöködek?

Figyelt kérdés
A párommal egy helyen dolgozunk. Nem nagyzolásbol írom, de a de a fejlődésében nagy szerepet játszottunk. Viszont a főnöknek szinte csak a barátai vannak még a cégnél. KB 13 vagyunk összesen. Akik nem fektetnek bele annyi energiát mint mi, viszont több el ismerest kapnak stb. Ráadásul nem rég jött 3 új kolléga, akikből 1 szintén barát és úgymond kis főnök lett. A 2 új kollégának meg ki van nyalva a s... e ráadásul az új kis főnök az újaktól kérdezi, hogy hogy oldananak meg dolgokat, milyen változásokat szeretnének stb. Tőlünk senki nem kérdez semmit. Eddig jól működött minden és most újakkal akarják megmondani, hogy mi változzon meg nálunk. Szerintetek elbeszélgesek a nagy főnökkel hogy ez zavar vagy egyáltalán van értelme?
2019. máj. 17. 00:11
 1/3 anonim válasza:
Említsd meg ha rossz a reakció lépj le franc se akarna ilyen helyen dolgozni
2019. máj. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme. Nálunk kb ugyanez van. Ha én nem lennék, akkor összeomlana a cég (minden nagyképűség nélkül). Én tanítottam be az újakat, a munkámra sosincs panasz, mindent megoldok.


Idejött a főnök nagy haverja kisfőnöknek és hibát- hibára halmoz, marhaságokat mond. A csoportos mailoknál fogom a fejem (lessz, muszály stb) és amíg én 10 éve ezzel foglalkozom, ő most kezdte. Azaz most "képezte át" magát egy teljesen más irányból.


Én nem szólok semmiért, új munkahelyet keresek éppen. :D

2019. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a munkámat,fizetésemet nem befolyásolják,nem avatkoznék bele,nem mondanám el.
2019. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!