Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon gáz ha nem érdekelnek...

Nagyon gáz ha nem érdekelnek a kollégáim? Vannak csapatépítő programok, de muszáj ez? Odateszem magam a munkában, jól dolgozom, de ennyi. Antiszoc vagyok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Csapatépítő programoktól az emberek nem fognak megváltozni.
2019. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy vagy. Senkit nem érdekelnek a kollégái, bár vannak, akik úgy tesznek.
2019. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanilyen vagyok :-D


Engem se erdekelnek, semilyen csapatepitore vagy osszejovetelre nem jarok

2019. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem 90% az ingyen sör és mert “muszáj” miatt jár csapatépítő mizériákra, és csak a maradék 10% a kollégákkal való együtt fetrengés élvezete miatt. Az átlag inkább töltené a párjával, a haverjaival, a gyerekével az ilyen estéket.
2019. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Engem sem érdekelnek. Sőt,szerintem az alap felszínes sallangokon túl senkit.
2019. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én akarhány helyen voltam eddig, senkit nem érdekelt a csapatépítő. Ugyanazok az emberek mennek el rá: akiknek se kutyájuk se macskájuk vagy akik unják az otthoni légkört.


Arról nem is beszélve, hogy ezek a programok nagy általánosságban hétvégén vannak, azaz azt a 2 nyomorult szabadnapodat is elveszik és ezalatt nézheted azokat, akikkel napi 8 órát töltesz, 7 napból (ideális esetben) 5-öt.


Én egy ilyen programon sem voltam soha, nekem többet ér a feleségemmel eltöltött nyugis hétvége. Ha meg bulizni akarunk, akkor vannak barátaink.

2019. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz ha nem érdekelnek a kollégáim?


Nem


***


Vannak csapatépítő programok, de muszáj ez?


Ha munkaidőn belül van, akkor muszáj, ha kívül, akkor meg nem. Amúgy sem láttam még olyat, hogy a csapatépítő varázsával tényleg összekovácsolódott a csapat.


***


Odateszem magam a munkában, jól dolgozom, de ennyi.


Antiszoc vagyok?


Az antiszociális nem azt jelenti, amire gondolsz.

2019. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aszociális az a szó, amit keresel. Az antiszociális személyiség zavar, az más.

Amúgy nem baj, én is ilyen vagyok, meg kell találni azt a céget, ahol szintén nem zavar senkit és ennyi. Én megtaláltam. Persze társasági pillangók mindenhol lesznek, le kell szrni.

2019. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!