Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg letezik otthon végezhe...

Tényleg letezik otthon végezhető munka?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hirdetést látok,otthoni munkáról.

Pl parfümök,samponok,stb. reklámozása és ilyesmik.

Létezik ilyen?



2019. máj. 21. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2019. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, aki webmester, ő otthon dolgozik, van egy másik, ő programozó, néha ő is otthon dolgozik.

Szóval igen, létezik, csak érteni kell a szakmához.

2019. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Anyukám már a sokadikat csinálja a rendes munkahelye mellett, de ezek csak kis mellékesre jók
2019. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én otthonról dolgozom, katás egyéni vállalkozó vagyok, online marketing területen. Bedolgozok egy cégnek (ott a közelmúltig alkalmazott voltam, de jobban megéri külsősként), meg vannak saját ügyfeleim, kapcsolataim is. 6 éve dolgozom home office-ban, volt idő, mikor heti 1x bejártam, de magamtól, nem kérte senki. Most nem járok be, mert babával vagyok itthon, de dolgozom.

Valójában egy csomó terület van, ahol lehetne home office-ozni, csak a begyöpösödött munkáltatók nagyrészt még mindig ott tartanak, hogy ha nem az orra előtt ülsz, akkor biztos nem is dolgozol.

2019. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Maltodextrin ***** válasza:

iOS/Android alkalmazásfejkesztő, webfejlesztő, író, YouTuber, Twitch streamer, zeneszerző. Ezek keresnek a legjobban otthonról.


Lehet vállalkozásban nyomni KATÁval, vagy szabadúszózni projektek vadászásával. Esetleg home office-ozni céges alkalmazottként. A marketinges dolgok az a scam kategória kb. Azzal hülyére nem fogod keresni magadat.


Ekkor hiába, hogy otthon vagy, határidőkre kell dolgozni. Ráadásul igen megbízhatóan.


Ami kell: szakmai tapasztalat, szaktudás, tanulási készség, jó kommunikáció, időmenedzsment és nyelvtudás.


Ha a fent leírtak mennek, nyithatsz globális piacra, és az éves 100 ezer dollár sem lesz elérhetetlen álom.

2019. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hülyére mondjuk tényleg nem keresem magam a marketinggel, de egy értékelhető fizut amúgy simán hozok vele (200-350 ezer között). Igaz, hülyére se dolgozom magam, ha őszinte akarok lenni, kb egy félállásnak felel meg, amennyi időt szánok rá. Szerintem ez nem rossz úgy, hogy közben itthon vagyok a kisebbik gyerekemmel, fuvarozom a nagyobbat oviba, intézem a háztartás nagyját, és teljesen magam psztom e az időmet. Sokan úgy se keresnek ennyit, hogy napi 10 órát vesz el az életükből egy cég, és alig van idejük bármi másra.
2019. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!