Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állandóan szekálnak a munkatár...

Állandóan szekálnak a munkatársaim, mit tegyek ellenük?

Figyelt kérdés
Csendes lány vagyok gyerekkorom óta,nem tudok másokkal beszélni és az ilyen embereket,mint én állandóan bántják,szekálják és teljesen bele vagyok fáradva,gyerekkorom óta ez megy.8 órán keresztül megaláznak,kellemetlen,perverz kérdéseket tesznek fel.Máshova meg teljesen felesleges menni,semmi nem fog változni,minden hely ilyen barmokkal van tele.

2019. máj. 24. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
10: Mondom, nekem férfiként voltak odahaza ilyen gondjaim, gyárban meg közmunkában dolgozva. 11 éve külföldön élek, mosogató- és takarítómunkákat végzek. Eddig minden munkahelyen megtűrték, hogy csendes, visszahúzódó vagyok. Tehát ez kiút lehet, persze nyelvet kell beszélni.
2019. máj. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha mégsem akarnál kimenni külföldre, akkor is válts munkahelyet mielőbb. Ha esetleg nincs még gyereked, akkor akár szüleidhez (vagy ha van párod, az ő szüleihez) is odaköltözhetnél egy időre, ha hirtelen elhagynád a munkahelyedet és nem volna semmi pénzed. Majd lesz egy új munkahelyen.


Közben elvégezhetsz egy OKJ-s pár hónapos tanfolyamot is pl. munkaügyi kp-on keresztül, keresett szakmát szerezhetnél.


Én mindenképpen váltanák, mint ahogy megtettem már korábban, ha egy munkahelyen nem éreztem jól magam.

2019. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tettem hozzá, hogy a gyár esetében sajna voltam olyan hülye, hogy több, mint 2 évig ott voltam, és tűrtem. Te ne kövesd el ezt a hibát!
2019. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp váltani kellene, mert, ahogy írod, elég primitív lehet a kollektíva, és ez nem fog változni. Egy gyárban mindenféle ember összeverődik, és az "egyszerűbb lelkekből" ilyen helyeken több van, legfőképp az iskolázottság hiánya és az életkörülményeik miatt.

Azt azért nem hiszem, hogy máshol is piszkálnának, csak mert csendes vagy. Egy jobb társaságban biztos jobban éreznéd magad.

Én sem vagyok egy nagyhangú, diákkoromban én is borzasztóan introveltált voltam / ma már bánom, nem is voltak emiatt igazán haverjaim /, még huszonegynéhány évesen is, aztán ez valamelyest változtattam ezen, / mert ezen csak én tudtam /. Mikor dolgozni kezdtem, akkor indult ez meg, szép lassan. Jó társaságban én is feloldódom, szeretek jókat beszélgetni, el tudok poénkodni, jobban ki tudok állni magamért, ha bántanak. Persze, ennek ellenére azért nem keseredek el, ha saját társaságomban vagyok, még most sem...

2019. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, miután a gyárból elkerültem, beíratkoztam egy három éves levelező érettségire, amit le is raktam. De igazából nem azért kezdtem el, mert hogz mint végzettségtől előbbrejutást vártam volna tőle, hanem azért, mert több, mint 2 év gyári munka, és primitív emberek után úgy éreztem rám fér egy kis tudományszippantás. :)
2019. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!