Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha olyan munkára...

Mit tegyek, ha olyan munkára utasítanak amit nem tudok, nem akarok elvégezni, és nem tartozik a munkaörömhöz?

Figyelt kérdés
Laborasszisztensként dolgozom, azt a feladatot kapatm, hogy keressek ki régi 30-40 évvel ezelőtti dokumentumokat.Ez még önmagában nem lenne probléma de egy elhagyatott helyen, egy omladozó épületben vannak tárolva az iratok. Nincs világítás, patkányok rohangálnak, mindent átható penésszag, macskaürülék pókhálók. A papírok sitteszsákokban vannak halmokba hajilgálva. Megmozdítani se birom őket, 156 cm magas 45 kg-os lány vagyok. Jeleztem a porblémát a főnökömnek csak annyi választ kaptam, hogy akkor is kell, oldd meg. Ha kijelentem, hogy márpedig én ezt nem csinálom kirughatnak emiatt (közalkalmazott vagyok)?

#munka #feladat #teljesíthetelen
2019. máj. 27. 17:57
 1/3 A kérdező kommentje:
*munkakörömhöz
2019. máj. 27. 18:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Kirughatnak. Anyám is közalkalmazott, velük is csináltatnak szivatós munkákat, amikhez semmi közük. Aki nem csinálja meg, azt kicsinálják. Ez megy mindenhol.
2019. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ez igy elég meredek, ha mindenképp meg kell csinálnod, akkor mondd, hogy te csak valakivel együtt mész több szempontból is. Nem is értem, hogy hogyan mernek ilyet kérni... :((
2019. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!