Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges hogy a cég ahol...

Lehetséges hogy a cég ahol dolgozok megfigyel engem?

Figyelt kérdés

S mielott azt gondolnak paranoias vagyok a ceg egyik beepitet emberével talalkoztam szabadaag ideje alatt es gyanus kerdeseket tett fel hogy nekem milyen a cegnel. Arra gondoltam esetleg amik a vallalat parkolojaban allt az autom nyomkovetot szereltek bele ami a ceges autokban megtalalhatk ( ezt nem kell mondjam latjak a sevesseget es gps coordinata pontossagal a tartozkodasi helyemet)


Nos esetleg arra lehettek kivancsiak milyen relytett infok birtokaban vagyok, de ugy tettem mint aki meglepodik a fizetes emelesen es utana lekopott


2019. máj. 27. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Ne oszd meg senkivel a relytett információidat, mert azzal lépéselőnyt adsz nekik!
2019. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát figyu, nem írtad le, hogy a tesconál dolgozol vagy a nemzetbiztonsági hivatalnál.
2019. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők is akarnak abból a cuccból amit szedsz.
2019. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Véged. Jönnek a fekete helikopterek. Tartós tejet ne vegyél.
2019. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Atyaég de lökött vagy :D Ha van céges telefonod vagy laptopod, simán nyomon tudják követni, hogy mit keresgélsz a neten. Ha nincs, de szörfölgetsz a cég wifijén vagy a munkahelyi gépeden, szintén. Vagy a keresési előzményeidből következtettek arra, hogy dobbantani akarsz a cégtől, vagy valamilyen elszólásodból. Szeretnének megtartani, azért érdekli őket, hogy hogy érzed magad náluk és azért kaptál fizetésemelést is. Nem kell itt paranoidkodni mindenféle sunyin beszerelt nyomkövetőkkel.
2019. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Nem kell itt paranoidkodni mindenféle sunyin beszerelt nyomkövetőkkel." Pláne akkor, ha bármiféle relytett info birtokában vagy!

Egy információ ugyanis csak REJTETT lehet.

2019. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Maltodextrin ***** válasza:

Áh, ez csak a kezdeti lépésük volt.

Egyre jobban rád fognak állni jövő héten.


Ha kinézel az ablakon éjszaka hajnali 2 és 3 óra között, akkor egy kisbuszt fogsz látni amiben két barnabőrdzsekis ember ül és a te irányodba néz. Ezek bevett módszerek.


Aggodalomra semmi ok. Viselkedj természetesen, akkor nem érhet baj.

A relytett infókat pedig tedd fel egy USB pendrájvra és rejtsd el azt a munkahelyed vécéjének állmennyezetében. Ott sosem fogják keresni, sem megtalálni. A házadban viszont jártak már és fognak is még odamenni.


Ha vallatáshoz fojamodnának, akkor ne mondj nekik semmit erről a relytett infóról! Semmit!

2019. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha felismerted, hogy a cég beépített emberével találkoztál, akkor az a beépített ember nagyon amatőr volt. De ne félj, ma már vannak olyan gyógyszerek, amivel a kérdésben leírt tudatállapot jól kordában tartható, még dolgozni is tudsz mellette, mert nem fogsz annyira nyáladzani, hogy gondot jelentene.
2019. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gyanakszol rá, hogy a kocsidba rejtettek valami megfigyelő eszközt, akkor nézd át a kocsit, vagy nézesd meg szerelővel.Céges kocsikat van ahol figyelik.Sajátoddal nem hinném hogy foglalkoznak.
2019. máj. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebből még nem gondolnám,hogy megfigyel egy cég.

Céges autókra előfordulhat,hogy ilyen nyomkövető izét raknak,sajátodra nem hinném.

2019. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!