Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz, ha néha bent...

Mennyire gáz, ha néha bent szoktam estig maradni munka után az irodában tanulni, olvasgatni?

Figyelt kérdés
Kis cég vagyunk, lakást bérlünk, ott vannak a számítógépek. A főnököt kérdeztem, hogy baj-e, ha néha bentmaradok, ő azt mondta, semmi gond, nyugodtan. Inkább az érdekelne, hogy nem "ciki-e", mivel otthon nem annyira tudok kényelmesen tanulni öcséim miatt (levelezőn járok egyetemre), és szívesebben vagyok bent az irodában.
2019. máj. 28. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így teljesen oké. Egy-egy hisztisebb reggel után bennem is felmerült már, hogy nem megyek haza délután a jó kis csöndes irodából, ami amúgy egy hatalmas családi ház, majd intézi az esti rutint az apjuk. Persze mindig hazamegyek. :D
2019. máj. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Más meg parkba, könyvtárba, kávézóba jár, az sem másabb.
2019. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Naja, ráadásul kellemes zöldrészen van újépítésű házban, a kilátás is olyan szép, otthon pedig olyan ronda a belvárosban. :D
2019. máj. 28. 11:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is ezt tenném, sokkal jobb úgy tanulni, olvasni ha egyedül vagy, nincs zaj,szerintem egyáltalán nem gáz.
2019. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szànalom. Ezt én nem engedném!!!!
2019. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
A "ciki" korszaknak nagyjából általános iskolában el kellene múlnia.
2019. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A főnököd megengedte, innentől minek gyerekeskedsz?
2019. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A bent maradás (vagy hamarabb beérés) abban az esetben problémás azok után, hogy a főnök engedélyezi, ha


- Te feltartod; a többieket; ergo nem tanulni maradsz bent csak beülsz emberek mellé és feltartod őket a munkába ; vagy pl elcsalogatod őket kávézni, cigizni, stb


- Te zavarod a többieket; pl zajos tevékenységet folytatni maradsz bent


- Mások őrülnek meg attól, hogy ott maradsz és rohangálnak hozzád, senki sem koncentrál a munkára


- Helyet foglalsz; pl egy műszakos akivel váltjátok egymást nem tud hova leülni, mert a gépnél maradtál.


***


Ebben a szituban semmi probléma sincs.


A kutyát nem zavarod, mások se őrülnek meg, hogy ott vagy és "Jaj de jó!", nem foglalsz mások elől helyet, stb., tudsz csendben tanulni és a főnököd is engedélyt adott rá.


A ciki részt meg annyira nem értem; lényegében miért volna az ciki, hogy szeretnél egy csendes helyen tanulni?

2019. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos ez egy kissé egyéni probléma. Elég sűrűn gondolok arra, hogy mi "ciki" és mi nem, néha teljesen indokolatlanul is.
2019. máj. 28. 14:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez így okés, csak kérlek, olyan ne legyél, mint a talpnyaló kollégám. Este 11-kor felhívták, hogy menjen már be, mert a targoncán rajtamaradt a világítás, és kapcsolja le... A gyökér bement, főnökék meg bekokózva röhögtek rajta, mert hát nincs is targoncánk.


Szóval ja, oké, hogy bent maradsz tanulni, csak nehogy azt higgyék a többiek, talpnyaló vagy, és dolgozni maradsz ott.

2019. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!