Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet mondani állásinterjú...

Mit lehet mondani állásinterjún arra a kérdésre, hogy mikor tudok kezdeni?

Figyelt kérdés

Jelenleg álláskereső vagyok és több helyről is várok visszajelzést.

Holnap és holnapután is kell mennem interjúra, viszont legkorábban, csak 3 hét múlva tudnék kezdeni.

Nagyon gáz, ha ezt közlöm velük?vagy azt, hogy több helyről várok jelzést?


2019. máj. 28. 12:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Így, ahogy az előzőek mondják. Mással is előfordul ilyesmi, én egyszer hónapok óta leszervezett nyaralás miatt húztam az időt, mert egyszerűbb volt később kezdeni, mint próbaidő alatt könyörögni egy hét szabiért.
2019. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Azt fogjàk mondani oké rendben. De mire letelik a 3 hét valószínüleg màr felvettek màst mire mennél dolgozni. Kivéve ha olyan szr a munka hogy senki nem akar odamenni. Am hol elsz te kerdezo most ugy oszinten?? Xd
2019. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igazából most csomóra jött ez is.

Egy idős családtag (velünk él), illetve pont két hét múlva nekünk is lenne egy nyaralás (igaz pár napos) vissza mondani nem lehet mert ki van fizetve...

Szeretnék dolgozni ez tény és való, de ha fel akar venni és engem akar, gondolom tud várni, bár nem tudom, mennyi a jelentkező,mik az esélyeim.

2019. máj. 28. 13:17
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megmondhatod, hogy 3 hét múlva mész. A folyamatban levő dolgaidat intézed. Ha pl dolgoznál, akkor is mondod, hogy felmondási időd x nap, szóval nem várják el, hogy Te azonnal kezdj.


Arra meg nincs joguk rákérdezni, hogy a folyamatban levő dolgaid mik.

2019. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megmondhatod, hogy 3 hét, nem kell kitérned a részletekre. A legtöbb munkaadó számol felmondási idővel is, amikor jelentkezőket keres, ami minimum egy hónap, sok helyen kettő.
2019. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon szépen köszönöm!
2019. máj. 28. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!