Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult, hogy féltél...

Előfordult, hogy féltél egyedül vagy a többiektől távol a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyszer teljesen egyedül voltam éjszakai műszakban (amúgy totál illegálisan, mert minimum 1 embernek még kellett volna velem lennie, de senki nem vállalta, nekem meg áldás volt, szóval nem vitáztam.). Kicsit fáradt voltam, olyan 1-2 óra körül. Behaluztam egy olyat, hogy a közeli polc mögött egy iszonyat ijesztő és embertelen külsejű szörny néz velem farkasszemet. Na akkor ott egy pillanatra a szar is belém fagyott. Aztán rájöttem, hogy nincs ott semmi és röhögtem egy jót. Ennél már csak az volt rosszabb, amikor mentem volna mosdóba és az előtérben egy hatalmas pók volt közvetlen az ajtókilincs mellett. Na akkor úgy elgondolkodtam, mennyire is kell nekem pisilni. Annyira nem volt sürgős, visszatértem később. A pók továbbra is ott járőrözött, de legalább ki tudtam menni tőle. XD

Ezt leszámítva szerintem az életben nem voltam még egyedül a munkahelyemen. Sajnos.

2019. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Te veled volt ilyen?
2019. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én egy hatalmas nádastűzben keveredtem el a rajtól és egyedül picit félelmetes volt a 3-4 méteres lángok között grasszálni egy szem szikracsapóval. De aztán időben megérkezett a segítség.


(Tűzoltó)

2019. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nálam ez most rendszeres, mióta egy irodaházban dolgozom és én azon a részlegen akkor kezdek, mikor a többiek haza mennek.Tehát órákig egyedül vagyok egy többszintes épületben.Leg parább a lenti rész, ahol van egy óriási öltöző és mosdó, wc. Arról a területről kb menekülök, ráadásul ott ilyen érzékelős vagy időzitős lámpa van, ami időnként valamiért behülyül és ki-be kapcsol üe kattog, minden baja van.Máskor meg semmi baja..

Régebben, mikor egy szállodában dolgoztam, ott az emeleti részt utáltam, ott csak két szoba volt, általában tök kihalt volt az a rész, de néha fel kellett valamiért menni és ott az egyik szoba ajtaja gyakran kinyílt magátol akkor is, ha kulcsra volt zárva.Szerelő többször megnézte, semmi baját nem találta.

2019. jún. 1. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen helyzet, mert a "főnök" egy rakat külsős embert fogadott be a munkahelyre, mint dolgozó, akik közül volt, aki totál gáz volt, és ezt rajta kívül mindenki tudta... Meg is lett a baj...

A mostaninál meg az egyik munkatársnőm játssza a szobaparancsnokot. Gáz világban élünk...

2019. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az irodaházak beengedő kapujánál általában szoktak lenni portások, a belső részlegben meg talán biztonságiak, vagy 1-2 túlmunkázó. Ne parázz semmitől se. A nyikorgás és társai bármitől lehetnek. Esetleg halkan hallgass rádiót, zenét.
2019. jún. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A portás is 6-ig marad maximum.én jóval tovább.És ő is a másik épületben van,tőlem messze.Van néha túlórázo, de szintén odaát.
2019. jún. 2. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tuti élvezném, hogy magam lehetek.
2019. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A portás is 6-ig marad maximum.én jóval tovább.És ő is a másik épületben van,tőlem messze.Van néha túlórázo, de szintén odaát.
2019. jún. 2. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!