Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 21 évesen egyetem mellett...

21 évesen egyetem mellett váltanál diákmunka helyet ha nagyon rosszul érzed magad a mostani munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Nem közvetlen megélhetésre kell szerencsére csak,hogy mozira/koncertre/nyaralásra ne kelljen a szüleimtől kérnem. 1 éve dolgozok a jelenlegi helyemen,de lassan rosszul vagyok ha be kell mennem. Nem szeretem a kollégáim sem. Tudom,hogy nem szórakozni járunk oda,hanem dolgozni, de vállalhatatlanul beszélnek velem néha.Érdemes lenne elmenni másik munkahelyre?

2019. máj. 26. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Már rég nem lennék ott!
2019. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, 1000 más lehetőséged van, a diákmunák nem olyan kötöttek, nyugodtan hagyd ott őket. Előtte szóljál persze, nem tudom milyen feltételekkel vagy ott, de könnyen találni fogsz másik helyett, ne aggódj emiatt. Sok sikert!
2019. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem hogy velem van a baj, de nagyon bánom hogy nem mondtam fel hamarabb.

Ugyanúgy 21 éves voltam és diakmunkán.

2019. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már rég ott kellett volna hagyd, diákmunka van 1000+1. Nyugodtan válts, ha nem tetszik. Amúgy sem főállásban vagy.
2019. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!