Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legkínosabb, esetleg...

Mi volt a legkínosabb, esetleg legmegalázóbb helyzet melyet a munkád során át kellett élned?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 21:15
1 2
 11/11 Estádio de Felchút ***** válasza:

Kezdő koromban volt egy női csapatvezetőm, a Julcsi. Olyan kis szivarérett csaj volt, gyönyörű, hosszú, gesztenyebarna hajjal, nem volt egy Jessica Alba, de azért bárhol, bármikor...

Na, Julcsiról annyit kell tudni, hogy alapvetően jó fej volt, de mivel vagy a Pázmányon, vagy az Eltén, fene tudja már, szóval valahol ott végzett valamikor jogot (szülői nyomásra, nem dolgozott egy percet sem jogi területen), fenn hordta az orrát a kicsike, olyankor az volt az ember érzése, hogy ez a Julcsi a phäszt is csak szalvétával fogja meg.

Volt nekem továbbá egy országos cimborám, a Karesz, akivel hogy, hogy nem, ugyanabban a csapatban dolgoztunk. Ritkán sül jól el az ilyesmi.

Egyszer jött egyszerre 3 új kolléga, úgyhogy elmentünk "csapatépítőre", ismerkedni, vagy mi a fene. Ez eddig teljesen szokványos történet, de én a Karesz haverral úgy bekarmoltam, hogy elkezdtük hangosan énekelni a "Júlia nem akar a földön járni" című fülbemászó nótát, majd végig doktornéninek hívtam a főnökasszonyt. Plusz esélyes, hogy meghallotta, amikor arról beszéltünk, hogy tök rendes amúgy ez a Dzsúlia, csak menthetetlenül prűd. Epic volt.

Aki azt gondolja, mekkora egy igazi tähó päraszt ez a Feri, azt meg kell erősítenem, mivel másnap 8 helyett beténferegtem fél 10-re az irodába, szerintem még aznaposan, méterhuszas cefreszaggal, és sejtettem, hogy mohre, ebbül baj lesz. Cselekedni kellett, gyorsan, támadás a legjobb védekezés, azonnal a tettek söráztatta mezejére kell lépni. Szóltam a Julcsinak, hogy most rögtön beszélni szeretnék vele. Bementünk az egyik tárgyalóba, én pedig...

...in medias res 20% fizetésemelést kértem. Azt az arcot Salvador Dalí és Edvard Munch együtt sem tudná megfesteni.

A fizuemelés elmaradt, le is léptem két hónap múlva a cégtől. Ahol engem nem becsülnek meg, én ott nem maradok.

(A Karesznak azóta bőven bejött az élet, Angliában sietteti a Brexitet valami szoftvercégnél)

Hát, ez az én történetem.

Ja, jut eszembe:

- te előző, ha ekkora epic böszme fällosz volt a mostohafater, miért nem vágtátok ki, mint Cirmit dolgát végezni?

Tudom, Stockholm szindróma. Na jóccakát.

2019. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!