Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mondjak fel a munkahelyem...

Hogy mondjak fel a munkahelyemen ha nincs másik munka még kilátásban?

Figyelt kérdés
Jelenleg dolgozom, van munkahelyem. Kb egy eve, hogy itt vagyok és azóta rosszul is érzem itt magam. Magamon észrevettem hogy csendes lettem, olyan sorsomba beleúnt, belekeserederr érzésem van hogy nem lépek. Szülökkel lakom, ök bíztatnak hogy ha annyira nem érzem jól magam, bíztatnak hogy mondjak fel mondván majd úggyis talàlok magamnak màsikat, de tartok attol hogy mivan ha nem, illetve ha nehezen és sokára találok másik munkát.Éhen halni éppen nem halnànk, de nagyon szükösen nadrágszíjat összehúzva élnénk. (nem mintha most jobban élnénk, (enni-inni -számlára van és ennyi). De ezt itt nem bírom, úgy jövök be a munkahelyemre mint akit leszídtak, ideges vagyok. Ti meglépnétek a bizonytalant? annyi öröm van az ürömben hogy napszámba azert eltudnék menni, ami ugye nem életmodell, de kenyér gondjaink azért nem lennének.
2019. máj. 31. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Előbb keress egy másik helyet, éltessen a tudat, hogy nemsokára lelépsz és HA megvan a másik hely, mondasz fel itt.
2019. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2019. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen jellegű a munkád. Nem mindegy hogy pl. mérnök vagy segédmunkás vagy. Mert egy komolyabb állásinterjún észreveszik ha életúnt vagy és ki vagy égve. Inkább mondj fel a semmire és jelentkezz be álláskeresési járulékra, tréningezd magad és utána menj interjúra.
2019. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mondanék fel,amíg nincs másik munkahely.
2019. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!