Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hulyeseg lenne?

Hulyeseg lenne?

Figyelt kérdés

19F vegzettsegeim erettsegi,sportedzo . Nem tudok elhelyezkedni a szakmammal es nem is az a jol fizeto ezert gondoltam hogy jelentkeznek hegesztonek (awi) 10 honapos kepzes lenne utana tennek egy minositest es egy nyelvvizsgat es ki szeretnek menni kulfoldre dolgozni

Mit gondoltok?tippek?tanacsok?



2019. jún. 8. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne hülyeség ha ezt szeretnéd csinálni
2019. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen mellette dolgoznek ameddig csinalnam a kepzest
2019. jún. 8. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért ne tévesszen meg az, hogy sokak szerint elég kimenni egy szakmával pár évre és úgy jössz vissza, mint egy kiskirály. Szóval megérni megéri ha tényleg bírod, de azért nem lesz kolbászból a kerítés.
2019. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
73%

Annó kibuktam a gimiből, elmentem villanyszerelő suliba, megcsináltam 3 év alatt, letoltam az érettségit utánna 2 évesen, csináltam egy középfokú nyelvvizsgát. Kimentem külföldre. Havi 450et tisztán félretudok tenni. Igen sajnos ma már gyakorlatilag úgy tud elhelyezkedni az ember ha van egy hiányszakmája, nyelvtudása, érettségie.

Ha szeretnéd csinálni, 100% azt tudom mondani hogy lépd meg. Hegesztőkén még magyarorszagon is eltudsz helyezkedni netto 250 átlagban.

2019. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Németországban brutál jól fizet
2019. jún. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Maradj itthon. Ahogy más is mondta:kint sincs kolbászból a kerítés.
2019. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# gyarban dolgozzak eletem vegeig ? Nincs mas ahova felvesznek megfelelo szakma nelkul mar probaltam 3/2 gyarban az altalanos iskolas 40 eves szerkezetlakatost vettek fel inkabb helyettem .
2019. jún. 8. 21:11
 8/8 A kérdező kommentje:

Aki megengedheti maganak annak gratulalok tenyleg hogy tovabb tudott tanulni sajnos en nem,mindig azok mondjak hogy maradj itthon meg minek kulfold akik mernokok vagy ugyvedek vagy stb igen oket megertem de en probalok kitorni :) erettsegivel lehetnek ugyintezo akarmilyen 160-250 ert de en szeretnek keresni es megalapozni a jovom

:)

2019. jún. 8. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!