Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kezdjek az életemmel?...

Mit kezdjek az életemmel? Hova menjek?

Figyelt kérdés

Gazdálkodás és menedzsment foszk-ra járok jelenleg a BGE-re,de nem érdekel,nem akarok ebbe dolgozni.Meg nem hiszem,hogy el tudnék helyezkedni ezzel.Hova vennének fel?Nem értek semmihez.Amit tanultam 2 félév alatt,annak a 90%-át el is felejtettem.Nem akarom elvégezni,itt akarom hagyni,mást akarok.

Jelentkeztem az NKE RTK-ra de nem vettek fel,megbuktam a pszichológiai alkalmasságin.Szóval nem jött össze ez sem.Immár másodszor jelentkeztem oda.


Dr akkor meg mit kezdjek az életemmel?Hova menjek?Elmehetek minimálbérért dolgozni a cipőüzembe,mint a volt gimis haverom,de ennél meg többet akarok.Többre vagyok képes.

De nincs semmi más sem ami érdekel a rendészetin kívül.



2019. jún. 9. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakmát tanulni?Többet keresnél a minimálbérnél,közben kitalálhatod,hogy mit szeretnél.
2019. jún. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megbuktál a pszichológiai alkalmasságin az nem jó jel, tehát azt szerintem felejtsd el. Biztos van más is ami érdekel.
2019. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha újra próbálnád? Egyik barátnőm is megbukott azon, de aztán újra ment és más válaszokat jelölt meg.. Es így átment. Ő azért bukott meg mert hogy lelkileg gyenge nem lenne elég erős. Ehhez képest azóta is rendőr sőt már vezetői pozíciója is van, adj meg egy esélyt neki.
2019. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!