Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önèletrajzban szoktatok...

Önèletrajzban szoktatok hazudni, elhallgatni valamit vagy kicsit szèpìteni vagy mindent őszintèn, pontosan beleìrtok?

Figyelt kérdés

Èn hazudni nem, de olyan volt, hogy nem ìrtam bele az iskolai vègzettsègemet, mert az a munka nem igènyelte.

Most azon gondolkodom, hogy szeretnèk egy munkahelyet kihagyni (5 ève dolgoztam ott kb), az azelőttit megtoldanàm fèl èvben ès az azutànit is, ìgy az eltűnne. Ez gàz?


2019. jún. 11. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Gáz, mert tőlem pl kérték az SZTK kiskönyvet és abban minden munkahely benne van.
2019. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De azt mar ugyis csak akkor kerik miutan felvették.
2019. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a 3 munka, amiről szó van, külföldi munka. A közèpső gyàri munka, ezt szeretnèm eltüntetni. Szóval ìgy sem, úgy sem lenne benne. A kèt màsik munka ugyanaz a terület, ìgy jobban nèzne ki nem megszakìtani a gyári munkàval. Lelkiismereti okokból kèrdezem, hogy gàz-e. Szerintem nem nagy hazugság. Vagy igen?
2019. jún. 11. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán kihagytam 2-öt is, egyik sem volt 2 hónapnál hosszabb, van, amit meg összevontam, volt 3 hónap szünet a 2 szerződés között ugyanannál a cégnél, ha mindent kiírnák nem férne rá már egy lapra.
2019. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szoktam szèpíteni, de valamit nagyon elrontok benne, mert egy egyszerű fagyizóba se vesznek fel, vagy papír-írószerbe.

Nem gáz, sok sikert.

2019. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó melyik vàrosban laksz? Àllìtólag munkaerőhiàny van, meglepő, hogy nem vesznek fel. Izgulok èn is, hogy engem fel fognak-e. Jövőre kèszülök csak vàltani, addig kicsit megszedem magam anyagilag, ha nem menne zökkenőmentesen.

Köszönöm szèpen. Neked is sok sikert a keresèshez! Előbb utóbb megtalàlod a helyed.

2019. jún. 11. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek hazudozni, beleírnám azt is, ha a többi munkahely szakmai gyakorlatot ad, akkor úgyis csak azt nézik. Nem ezen fog múlni, hogy felvesznek-e vagy sem.
2019. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!