Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igaz, hogy az óvodai alkalmazo...

Igaz, hogy az óvodai alkalmazottak hazavisznek a kajából, ami megmaradt?

Figyelt kérdés
Ezért nem szólnak nekik?Nem ítélem el,csak már nem egy ember mondta.
2019. jún. 12. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Miért, mi lenne szerinted a morálisan helyes megoldás? Kidobni a kaját?

Egyébként ahogy a legtöbb óvodában főznek, az alapján én senkitől nem irigyelném.

2019. jún. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
első itt az a gond hogy úgy főznek hogy fejenként sok adagot haza vihessenek. a dobozos üdítőket és a csokikat meg tonna számra lopják ki.
2019. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Amikor még én voltam ovis, akkor a maradékot ki kellett öntenünk egy nagy hordóba, ami aztán ment mosléknak a disznók számára. Azóta úgy tűnik már megváltoztak a dolgok, habár én nem nagyon ennék olyan dolgokat, amibe nemtom hány gyerek már beleevett.
2019. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3, Amibe mar beleettek, azt kidobjak. Azt viszik haza ami nem lett felszolgalva.

Az en munkahelyemen is sokszor marad kaja, tucatszor ettem ingyen ha konyhan kellett segiteni.

Nem szolnak nekik, mert vagy nem tudja a vezetoseg, vagy nem szol, mert neki is jut.

2019. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sajnálom tőlük a bértáblát ismerve.
2019. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyukám is óvónő. Ők hivatalosan csak akkor ehetnek, ha vesznek maguknak ebédet és értelemszerűen nem is hozhatják el. Viszont mindenki eszik és mindenki viszi is haza, ha marad. Gyümölcsöt, müzlit, joghurtot stb. elteszik a gyerekeknek későbbre, de a főtt ételt nem.
2019. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy visznek, mert amikor általános sulis voltam, onnan is hordták haza a kaját a konyhások. Amúgy nem is lenne azzal baj, hogy megeszik azt, ami nem lett felszolgálva...Csak hogy többször is volt olyan, hogy még éhesek voltunk és repetázni akartunk (mert pl. olyan volt az egyik fogás, amit nem szerettünk), mire a bunkó konyhásbanya leordibálta a fejünket, hogy nincs repeta...Aztán pár óra múlva kint voltunk az udvaron és láttuk, ahogy ugyanaz a nő cipel 4 doboznyit abból az ételből hazafelé, amiből ebédnél nem akart repetát adni :D
2019. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A megsemmisítés is nagy pénzbe, szabályokba kerülnek, így több helyen inkább ezt alkalmazzák.
2019. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is gyakran előfordult hogy már "nem maradt repeta", aztán a szőrös konyhásnénik hordták haza 8-10 edénykében a kaját.
2019. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!