Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az érettségi már nem úgy megy...

Az érettségi már nem úgy megy hogy 5 tárgy abból 3 kötött 2 szabadon választható és abból az egyik nyelv?

Figyelt kérdés

Már nem így megy? 5 tárgy abból magyar matek töri kötött + 2 szabadon választott és abból az egyik idegen nyelv?


Mert ismerősöm gyereke azt mondja most érettségizik és biológia fizika a választott tárgyak és mellette még angol + ugye a 3 kötött tárgy?

De az már 6 tárgy?


2019. jún. 13. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Juj, nem így van. 4 a kötött, abból egy a nyelv, és egy szabadon választott.
2019. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, azt kihagytam, hogy ha kell a továbbtanuláshoz, akkor érettségizhetsz többől, akár nyolcból is.
2019. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál az a kötelező minimum. Ha akarsz választhatsz több tárgyat is.
2019. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

4 kötött és 1 kötelezően választható

De ha valaki mondjuk orvosira megy, akkor Biosz és kémia is kell melle, szóval 6 tárgya lesz

2019. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen 4 kötelező-1 választható? Én idén érettségiztem és esélyem sem volt választani. Nekem kötelező volt ötödiknek felvenni a szakmàt, másból pedig lehetősègünk sem volt érettségizni, mert egy fakt sem indult. :) Én emeltezni akartam magyarból, de nem indult fakt, így nem tudtam. :)
2019. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

"Én emeltezni akartam magyarból, de nem indult fakt, így nem tudtam. :)

"



Lol ANYÁM..... és mi köze a faktnak az emelthez? menjél emeltre ha akarsz és HA tudsz is annyit persze.....

ki és mi tart vissza???


Én úgy emelteztem kettőből is hogy egyikből se volt fakt... és??

Magántanár az egyik tárgyból a másikból még az se, hanem könyvek és seggelés.

2019. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szakgimnaziumokban kötelező egy szakmai tárgyból érettségizni már néhány éve. Szerintem az én évfolyamom volt kb az utolsó még 2014 körül, aki választhatott. De alap esetben, gimnáziumoknál az van amit írtak fentebb, 3 kötelező, +1 nyelv kötelező, +1 általad választott és erre még azt veszel fel amit akarsz és bírsz.
2019. jún. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem voltam német faktos, és nyelvvizsga mellett még az érettségit is letettem előrehozottan. Töri faktos sem vagyok, és jövőre emelt érettségizem, úgy érzem ez nem igazán függ össze. És gimnáziumban mindenképpen választható az ötödik tantárgy, szakgimnáziumokban nyilván más a helyzet.
2019. jún. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

,,Lol ANYÁM..... és mi köze a faktnak az emelthez? menjél emeltre ha akarsz és HA tudsz is annyit persze.....


ki és mi tart vissza???"


Azért nem olyan könnyű olyan tanárral felkészülni, aki órán nem órát tart, hanem mindenfèlèket mesél magáról.

2019. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azért nem olyan könnyű olyan tanárral felkészülni, aki órán nem órát tart, hanem mindenfèlèket mesél magáról



Duma. Melléduma. Akkor készülj magadtól fel. Ott a net.

Mi kell több.

2019. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!