Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság nem válaszolni arra,...

Bunkóság nem válaszolni arra, hogy voltunk-e nyaralni, és hogy hol?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha te megkérdeznéd, és nem válaszolnának?
2019. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És hogy miből volt rá pénzed?
2019. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Bár nem érdekel, így nem szoktam erről senkit kérdezgetni, de ha valami oknál fogva még is megtenném és azt a választ kapnám hogy "erre nem szeretnék válaszolni" vagy hasonló, biztos gondolnám hogy ez az ember tuti valami retardált.
2019. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az.


Ha nagyon nagy titok, akkor kamuzz be valamit.

2019. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eleg annyit mondani h igen, itt ott/ nem.
2019. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

fura lenne. azért ez nem egy olyan intim kérdés, hogy valakinek kellemetlenség lenne válaszolni rá.

érzékeltetésképp: arra nem válaszolnék bárkinek, hogy mi a kedvenc pózom az ágyban. de arra igen, hogy mi volt a tegnapi ebéd.

2019. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

igen

ha megkérdezik ezt azért meg lehet mondani.

2019. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, akinek te nem akarsz válaszolni ilyesféle kérdésre, ha fejre is állsz, bunkó leszel :D


Én simán el tudok képzelni ilyen helyzetet. Én mindenért szemét dicsekvő voltam, aki mások orra alá dörgöli, hogy most már jól megy a sora. Na ott fordult elő az, hogy ha válaszoltam egy ilyen kérdésre, akkor felvágós rohadt voltam, ha nem válaszoltam, akkor meg sznob ge.i. Szerencsére már nincs ilyen probléma, mert leépítettem az összes ilyen egyedet még családon belül is, boldogítsanak mást.

2019. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függően, ki kérdezi. Ha olyan kolléga, akivel munkaidőn kívül is összejárunk, akkor igen. Ha egy idegen a villamoson, akkor nem.
2019. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
És elmondod a munkaidő után összejárós kollégának, hogy jövőre is veled ugyanott? :P
2019. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!