Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen hatással lehet valakire...

Milyen hatással lehet valakire, ha emberileg nem értékelik a munkahelyén?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztaltam ilyet és még rosszabbat is.

Aláásták az önbizalmam, depressziós lettem, meggyűlöltem a helyet, az embereket, magam, az életet és elment a kedvem a további munkakereséstől is.

Emlékszem milyen mélyponton voltam végig... pl. odafele és hazafele se néztem soha körül ha átmentem egy úton. Örültem volna ha halálra gázol egy autó.

2019. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha mulya és a lelkére vesz mindent, akkor alá fogja ásni az önbecsülését.

Ha van benne tartás és öntisztelet, akkor megvédi magát, ha ez nem működne, akkor szépen lekoccol és hagyja azt a melóhelyet a túróba. Van elég másik.

2019. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Demotivált lesz. Ha nem mondják el, mit kell csinálni, csak tőmondatban, de konkrét elvárások nincsenek, majd később derül ki, hogy "nem is így kellett volna" (holott illető sokszor megkérdezte hogy így megfelelő lesz -e vagy mik az elvárások), ha dícséretet nem kap soha, csak kritikákat mindig és örökösen, ez nagyon meg tudja viselni.
2019. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.

Én alapjában véve egy szolid, csendes, visszahúzódó, önbizalomhiányos nő vagyok. 63 kg voltam mikor elmentem oda dolgozni, akkor még nagy reményekkel, hisz nagy nevű cég, csilivili iroda, jó fizetés, rugalmas munkaidő.

Aztán persze jött a hidegzuhany. Engem olyannyira tönretett, hogy decemberben eljöttem táppenzre, kórházba kerültem. Azóta nem mentem vissza, fel fogok mondani, csak szedjem kicsit össze magam. 86 kg lettem a stressztől és a szorongástól. Jelenleg pszichiáterhez járok, antidepresszánst szedek, kényszerbeteg lettem aki fél az emberektől, a házat egyedül nem merem még elhagyni. Kognitív viselkedés terápiát írtak elő, de még nem tudtam elkezdeni.

Úgy gondolom én elég szélsőséges eset vagyok. Munkatársan szintén kis naivan, lelkesen érkezett a céghez. Az év elején felmondott és azt mondta, úgy megutáltatta a cég vele a szakmáját, hogy soha többé nem akar benne dolgozni. Ő is ugyanazt élte át mint én, de ő könnyebben kezelte, bár neki van is önbecsülése. De nincs se kutyája se macskája. Nekem azért itt vannak a gyerekek.

2019. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legalább békén hagynak.
2019. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár anorexia is kialakulhat - saját tapasztalat.
2019. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kajitani válasza:
100%
Nem kell ahhoz mulyának lenni, hogy megviseljen. Alapvetően a munkahelyeden elég sok időt töltesz és nyilván nem szeretnél napi 8-10 órában veszekedést, idegeskedést, kiabálást, káromkodást hallgatni. Idegileg lehúz, nem tudsz enni, aludni, alig élsz. Szerintem még magas fizetésért sem éri meg. Én váltottam, maximálisan megérte.
2019. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!