Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idővel ajánlott szólni...

Mennyi idővel ajánlott szólni a nyaralás előtt a munkahelyen, hogy akkor szabadságon lennék?

Figyelt kérdés

#szabadság #előre szólni
2019. jún. 15. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 1 hónap.
2019. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

sokkal. minél hamarabb, hogy be tudjanak osztani mást.


Minél hamarabb szólsz, annál jobb, mert ha közben más is akkor menne és előbb szól, akkor lehet nem engednek akkor el.

2019. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 héttel előtte szóltam. Rugalmas a főnök. De nagy általánosságban jóval előtte szokás.
2019. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol már januárban befoglalja ki-ki a maga helyét.
2019. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cége válogatja. Kell valakivel egyeztetned, vagy bármikor elmehetsz? Mivel nekem az első nyári táborra márciusban jelentkeznem kellett, akkor bejelentettem a nyári szabiigényemet is.
2019. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Munkahely vallogatja.

En a mult het kozepen szoltam hogy jovo hetre kell szabi.

De volt olyan is hogy 3 nappal korabban szoltam.

2019. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nàlunk januárban le kell adni egész évre hogy mikor akarunk hiányozni
2019. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Februárban kezdem a jelenlegi munkahelyemen, első héten szóltam, hogy júliusban szabira mennék, nehogy valaki beelőzzön. Hivatalosan amúgy 15 nap, de te tudod, hogy nálatok mennyire rugalmas. No meg van, aki egy hosszúhétvégét is nyaralásnak hív, más meg elutazik 3 hétre, szóval az időtartam se mindegy.
2019. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Márciusban lefixáltam az augusztusit...
2019. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. májusban kérte a főnök, hogy írjuk össze, ki mikor fog menni ilyen 1-2 hetes szabira. (Meg hogy majd az azt megelőző héten dobjunk neki egy emlékeztető e-mailt, hogy akkor mostantól x ideig nem leszünk.)

Annyit kért, hogy akinek még nem biztos az időpont, az is mondjon valamit, pl "valamikor augusztus első felében", hogy tudjon kalkulálni.

Ha csak 1-2 napot akarunk kivenni, akkor előző héten ráérünk szólni.

2019. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!