Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Menjek dolgozni?

Menjek dolgozni?

Figyelt kérdés
Szóval egy nagyobb kisvárosi üzletben lenne lehetőség dolgozni pénztárosként. Jövőre egyetemre megyek (ha minden igaz), ezért nem tudom, hogy használjam ki, hogy pihenhetek nyáron, vagy menjek és keressek egy kis pénzt kezdésnek. Félek is tőle, hogy nem fogom tudni mit csináljak vagy valami baj lesz. Ti mit tanácsoltok?
2019. jún. 21. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

PIHENJ!


Persze itt a Gyakorin mindenki leírja majd, hogy ő 4 éves korától dolgozik diákmunkában, és lesülne a bőr a képéről, ha a szülei/kanja tartaná el. Meg a szokásos, kamu, troll baromságok.

2019. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
én dolgoznék, mert az egyetem elso 2 évében annyit söröztünk, amennyit nem szégyeltünk, de pénz az mindig kevés volt rá
2019. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pihennék, ide oda el mennék, élvezném az életet, van diákod használd ki, szállást meg lehet oldani sátorban vagy éjszakai vonaton ha többen vagytok :-)
2019. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mifelénk
2019. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pénzből élnek az emberek, szóval menj dolgozni.
2019. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!