Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen bajom lehet ebből?

Milyen bajom lehet ebből?

Figyelt kérdés
Diákmunkán dolgozok és egy munkát egy nappal a előtte le mondtam hogy nem tudok menni mert közbe jött valami, és aki a diákokért felel ő neki írtam és hívtam is de nem reagált rá. Most ezáltal én nem megyek be dolgozni.
2019. jún. 27. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Mindig a munka az első, olyan nincs hogy nem érsz rá. Ezt jó ha megtanulod. Ha szabi kell, 2 héttel előre kell szólni.
2019. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha megbízhatatlan vagy csökkenhetnek a lehetőségeid, legközelebb esetleg nem téged fognak hívni mukára. Ha egy nappal előtte mondod le nem biztos, hogy tudnak helyetted küldeni valakit ilyen rövid idő alatt, ahova mentél volna meg számítanak rád. Ha nem most kezdtél volna, hanem már ott dolgozol akkor meg a közvetlen felettesednek kell jelezni, hogy másnap nem tudsz menni.
2019. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

24 órával kezdés előtt, illetve pénteken lemondani a hétvégi munkát - 5000 Ft a béredből. Legalább is a Meló-Diáknál így volt,kivéve ha találtál magad helyett valakit, aki szintén tag és rendben van az orvosija.


Amúgy ha népszerűbb munka, akkor számolj rá, hogy kevesebbet fognak hívni, ha viszont gázosabb, akkor - 5000el megúszod. Amúgy mindig a projektvezetődnek kell szólni, ha gáz van.

2019. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!