Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyivel később hívjátok...

Mennyivel később hívjátok interjúra?

Figyelt kérdés
Azután hogy kiküldtétek hogy "köszönjük megkaptuk az anyagát".
2019. jún. 27. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem is biztos, hogy behívom. Egy önéletrajz még nem jelent automatikus belépőt egy állásinterjúra.
2019. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Már az interjún való megjelenésedért is pénzt kapnak, és akármilyen ígéretesnek hangzol, nem biztos, hogy be fognak hívni. Kiválasztanak a jobbak közül véletlenszerűen valakit, akit felvesznek.
2019. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen "köszönjük megkaptuk a jelentkezését" emailek az esetek 90%-ban automatizált emailek a rendszerből, amin keresztül jelentkeztél.. Egyáltalán nem garancia, hogy behívnak.
2019. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Tuti automata üzenet, egy ember nem fog megválaszolni 400 önéletrajzot (hacsak nincs rá külön alkalmazott)

Attól függetlenül, hogy beért az anyag, nem 100% hogy a behívottak között vagy.

Nemrég 413 jelentkezőnk volt, ebből 5 embert hívtunk be interjúra.

2019. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 4



Megtudhatom, hogy ez milyen terület?

2019. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Nálam 560 jelentkező volt. 2 embert hívtam be.
2019. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké, valaki a kérdésre is válaszolna? :)
2019. jún. 27. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
500 jelentkezőből max 5-öt hívunk be. Van, akit pár órán belül, van, akit napokon belül, van, akit 1-2 héttel később. Attól függ, mennyire fontos minél hamarabb betölteni az adott pozíciót és mennyiben passzol a jelenkező profilja az elvárásainkhoz.
2019. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én az előző munkahelyemre januárban jelentkeztem és márciusban hívtak be.

A mostanira júliusban jelentkeztem és másnap már csörgött a telefon. De volt még 2 interjúm a két cég között ott is pár napon belül kerestek.

De minden a pozitól és a szakmai tapasztaladtól függ. Ha más nem csinálja amit te, vagy csak pl az én esetemben

2019. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*bocs véletlen túl gyorsan elküldtem.

Tehát az én esetemben, az én szakmámban nagyon rirka a tapasztalt fiatal, így engem szoktak hívni.

2019. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!