Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy kis üzembe odamentem...

Ha egy kis üzembe odamentem interjúra és semmit nem tettem még le az asztalra és azonnal felvettek mégis akkor az most jó vagy rossz jel?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha vàllallom fel is vesznek csak csinàltassak tüdöszürést. Hogy lehet ez?? Többi gyàrban ahova menni akartam rögtön sok oldalas tesztek fogadtsk meg a hr-es is mindenbe belekotott miert nem volt munkam meg ilyenek. Es persze fel se vettek. Ide meg azonnal. Rajtam kivul talsn nem is jelentkezett mas?? Vagy hogy lehet ez??

2019. máj. 1. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Betanitott munka
2019. máj. 1. 15:23
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez már a harmadik kérdésed, kb.ugyanarról. Milyen választ vársz még? Aki betanit, mondta neked hogy jó hogy mész, mert nagyon sok a munkája..mit nem értesz még mindig?
2019. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Rossz. Ez azt jelenti, hogy másoknak nem tetszik a munka és ezért nem vállalják el. Valószínűleg neked sem fog.
2019. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

betanított munka....

ezekre azonnal bárkit felvesznek mert nincs aki csinálja, senki nem marad hosszútávon

2019. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Betanított munkától mit vársz? Oda csak azok mennek, akik semmire sem jók.
2019. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Utolsó: te mekkora egy bunkó paraszt vagy... Azért vedd már emberszámba a másikat barom!
2019. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!