Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt eddig a legrosszabb...

Mi volt eddig a legrosszabb dolog ami valaha történt veled egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Fizetésemelést kaptam, egy évben 2x is. Nem is tudom, hogy élem túl, hogy ennyi pénzem van...
2019. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
És úgy néz ki, a troll hívja a másik embert trollnak, de csak szigorúan négyszemközt, mert mások előtt már a véleményét se meri vállalni a... troll. :D
2019. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan intrikákkal teli kollégákkal vagyok körbevéve, akiknek a legfontosabb, hogy ki-mit tesz, csak nem a saját problémájával, feladatával van elfoglalva.
2019. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Kihajtottam magam, rengeteget dolgoztam a cégért, nagyon sok jót életem, de emiatt stresszes is volt a meló: erre megkapom, hogy nehéz velem dolgozni, pedig konkrétan nagyságrendekkel több hibát javítottam és fejlesztettem a kódban, mint a programozó kollégák. Ők kaptak dicséretet és fizu emelést én meg nem. Ennyi kellet ahhoz, hogy telejsen kiégjek. Semmi sem érdekel már. Minden motiváció 5 perc beszélgetés alatt tönkrement. A főnök ezt mocskosul elérte.


Soha többet nem fogok hajtani.

2019. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Főnököm mindent saját ötleteként adott el, amit én csináltam. Hivatalos leveleket én írtam, amiket neki kellett továbbítani, átírta saját stílusban és úgy küldte ki. Én mindent törvényi előírásoknak megfelelően végeztem, de amit nem értett azt törölte és anélkül prezentálta az ügyvezetés felé. Fél évig ment így. Aztán saját csapdájába esett. Engem kirugtak, mert “nem csinálok semmit se”. Láttam a főnököm arcán a pánikot. Futkosott mint a mérgezett egér, hogy ne küldjenek el. Megkérdezte, kevesebb pénzért vagy rövidebb munkaidőben maradnék? Aztán mikor ügyvezetés nem értette a helyzetet, hiszen mindent a főnököm csinált, hajlandóak lettek volna részmunkaidőben alkalmazni. Én megköszöntem a lehetőséget és éltem a felmondással. Persze akkor jött a kérés, hogy foglaljam Excelbe össze milyen projektek vannak függőben, mivel hol állok. Mondtam, hogy oké. Aztán fogtam magam, kijöttem és azóta vissza se néztem. Azóta főnököm is felmondott, mert nem bírta. :D
2019. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Sárba nyomott a kolléga az udvaron.
2019. júl. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!