Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Borzasztóan unom magam a...

Borzasztóan unom magam a munkahelyemen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nettó 320at adnak szóval amiatt elég jó, de borzasztóan unalmas egy helyen ülni és semmit se csinálni napi 8 órát. Konkrétan nincs dolgom. Hogy lehet ezt kibírni?

2019. júl. 1. 16:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
jó de 20 éves se vagyok ...
2019. júl. 1. 17:27
 12/22 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen munkám, én megtanultam mindent csinalni a gépen balkézzel :D
2019. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Molyneux-probléma néven elhíresült, több mint 300 éves gondolatkísérlet, időparadoxon feloldási lehetőségei, és a többi; [link]
2019. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
én diplomásként nettó 800 alá nem adnám, mégha semmit sem kéne csinálni.
2019. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Nettó 800 kicsit túlzás, bár ha valakinek 5 diplomája van akkor nem annyira, nekem csak 3 van, bánom hogy fiatal koromban ennyire semmirekellő voltam, de így jött össze.
2019. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kezdj el online nyelvtanfolyamot vagy írj könyvet vagy kezdj valamibe, amibe bele kell fektetni munkát és energiát; az ad egy jó érzést, hogy enem elmentek az óráid, hanem kihasználtad, profitálsz belőle és nem is unatkoztál.
2019. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én napi 2 órát töltöttem a WC-n. Dupla ebédszünet és nem létező fél órás reggeli szünet tartottam. Becsekkolós rendszer volt, úgyhogy mindig percre pontosan kiszámoltam, meddig kell maradnom. Sokszor mentem vízért.

Sajnos az irodában nem lehetett maradni sokat (karbantartó "mérnök"), ezért a gépeim környéken lődörögtem. Némelyikben volt annyi hely, hogy akár aludni is lehetett volna benne. Azért ezt már nem vállaltam be. Hamar felmondtam. És soha senki nem mondta, hogy rosszul dolgozom...

2019. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt régen ilyen melóhelyem, egyedül voltam egy nagy irodában, de pont az ajtónak háttal ültem, így nem tudtam nyugodtan netezni, mert bármikor meglephettek. Ezért én gyorsan, 5-10 perc alatt kikerestem azokat a cikkeket/ blogokat neten, amik érdekeltek, és kinyomtatva olvasgattam őket utána valami hivatalos iratok vagy szabályzatok alatt. Borzalmas volt, csak pár hétig bírtam.
2019. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

@18 LOL :D ez rosszul hangzik...


remélem holnap azér már adnak valami munkát és megodoldodik a dolog XD

2019. júl. 1. 20:25
 20/22 anonim ***** válasza:

Én kérek munkát, megkérdezem mit segíthetek, megkérek másokat, hogy mutassák meg mit csinálnak.

A munkatársam pedig ül és maga elé néz. Elég durva. Evés után a tükörben nézi magát. Aztán hazamegy.

2019. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!