Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan (nem egyetemi)...

Létezik olyan (nem egyetemi) szakma amivel maximálisan kizárhatom a szexualitást és a társasági jópofizást a munkámból?

Figyelt kérdés

Vagyis nem akarom, hogy bárki azon csámcsogjon, miért nem volt soha barátnőm (mert ronda és gyík vagyok nem meglepő), nem akarom, hogy a szex mint téma jöjjön fel, amivel csak frusztrált leszek (ha nem beszélek róla, akkor elég jól ki tudom zárni az életemből) illetve nem akarom, hogy másoknak kelljen jópofizni meg bratyizni, mert rosszul vagyok a közösségi társalgástól és inkább tök egyedül végzem a dolgomat (max még 1-2 ember segíteni). Tudnátok ilyen igényeknek megfelelő nem diplomás szakmákat/munkaköröket ajánlani?


24/F



2019. júl. 2. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Csakis egyedül végzendő munka jöhet szóba. Éjjeliőr vagy ahhoz hasonló.
2019. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen munkakörben nem vagy köteles elmondani semmit a magánéletedről. Rólam is csak annyit tudnak, hogy momentán egyedül élek. Senkinek fogalma sincs, hogy ez mindig is így volt, mert nem reklámozom. Senki nem jön oda csak úgy, és kérdezi meg, hogy volt-e valaha barátnőd, hacsak nem viselkedsz annyira lúzer módon, hogy ez nyilvánvaló.
2019. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2: Jó csak vannak olyan közegek, ahol ez elkerülhetetlen.

Pl.: Munkahelyi ebédszünet vagy bármi egyéb összeverődés

* Fuh az új kollegina nagyon helyesen néz ki

< Ember, neked feleséged van. Nem bírsz a farkaddal? Hehe

* Áh nem gond az. De még az is lehet, hogy a Pistike előbb bejön neki. Majd leakasztja a csajt előlem. Áháháhá

* Ugye Pistike? Várj van neked egyáltalán barátnőd?

blablabla


Most csak ez a nagyon gagyi példa jutott eszembe. De bárhol, bármikor - ahol kollégák vannak összezárva - ott akármilyen kínos, kellemetlen vagy simán idegesítő diskurzus alakulhat ki. Én pedig ezeket nemcsak hogy nem tudom kezelni, de szabályosan kikészít lelkileg.

2019. júl. 2. 11:05
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Azt csak te gondolod, mert nincs valós tapasztalatod. Ilyen beszélgetések nincsenek, meg amúgy is tízmillió-féle kitérő választ lehet adni anélkül, hogy az emberekben egyáltalán tudatosulna, hogy az kitérő válasz.
2019. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Lehet a szexualis problemadat kellene megoldani. Menj el egy hivatasoshoz, nem baj ha elsore nem jon ossze majd kesobb belejossz es sokat dob az onbizalmadon
2019. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon rá lehetsz gyógyulva a barátnőre meg a szexre, és látni rajtad, hogy állandóan ez a kérdés foglalkoztat.


Volt már jó pár munkahelyen, de még SOHA nem beszélgettem egyetlen munkatársammal sem ilyen témákról.

Talán látni rajtam, hogy eleve nem is vagyok vevő az ilyesmire.

2019. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Legyel te is szemely es vagyonor. Es csajozz. Azt ki nem tud??
2019. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nőként én is örülnék egy ilyen munkának.

Várom a válaszokat!

2019. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

6: Közmunkában dolgoztam, ott kvázi kötelező volt beszámoló a nemi életről. Ha nem tetted, kapásból rádhúzták, hogy szűz vagy búza vagy (pláne ha jeggyűrű sem volt a kezeden), és rendszeres ugratásokkal és körberöhögésekkel kalkulálhattál.


Kérdező, arra nem gondolkodtál, hogy külföldre menj? Én 11 éve kint élek, de egyik munkahelyen sem tapasztaltam ezt, pedig odahaza nekem is volt ilyen gondom. Nem azt mondom, hogy nem kérdik meg van-e barátnőm, de elfogadják, ha nem akarok beszélni róla, nem terrorizálnak a témával.

2019. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Nekem is ez jutott eszembe. Külföld lesz az új hazám. *.*

Kérdező, lehetek addig a kamu csajod?:D

2019. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!