Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan (nem egyetemi)...

Létezik olyan (nem egyetemi) szakma amivel maximálisan kizárhatom a szexualitást és a társasági jópofizást a munkámból?

Figyelt kérdés

Vagyis nem akarom, hogy bárki azon csámcsogjon, miért nem volt soha barátnőm (mert ronda és gyík vagyok nem meglepő), nem akarom, hogy a szex mint téma jöjjön fel, amivel csak frusztrált leszek (ha nem beszélek róla, akkor elég jól ki tudom zárni az életemből) illetve nem akarom, hogy másoknak kelljen jópofizni meg bratyizni, mert rosszul vagyok a közösségi társalgástól és inkább tök egyedül végzem a dolgomat (max még 1-2 ember segíteni). Tudnátok ilyen igényeknek megfelelő nem diplomás szakmákat/munkaköröket ajánlani?


24/F



2019. júl. 2. 10:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Kérdező, arra nem gondolkodtál, hogy külföldre menj?"


Egyértelmű, hogy eddig is ez volt az álmom. Csak sajnos még az angol tudásom is elég gyér. 😢


#10: "Kérdező, lehetek addig a kamu csajod?"


Nyugodtan lehetsz. 😄 Legalább akkor nem kell magyarázkodnom, hogy miért nem csorgatom a nyálamat a csajok után, mint a többi pasi és nem tűnök búzának. Téged pedig békén hagynak a hímsoviniszta ösztönlények.

Win-win.

2019. júl. 2. 11:50
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nem a barátnörre megy ki az emberkék keresik másikban a hibát mert addig semm kel magával foglalkozni.Aki meg magában keresi és javit rajta az jó ember röviden ennyi.Meg a közöségtöl semm kel elvonulni csak simmán figyelemenn kivül kel hagyni a buta embereket.Mert nem mindenki nagy pofáju energia vámpir nálam meg azzal jönnek állandoan milyen jó életem van.De enyik semm veszi észre hogy, nem az ö életükkel vagyok elfoglalva eleve rövid is az élet ki fenének van ideje másokat menedzselni annak akinek nincs vagy rossz.
2019. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 acelsziv ***** válasza:
75%
Állj be szerzetesnek. Életre szóló meló, szex nem kerül szóba és még kaját is adnak.
2019. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!