Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gyakran esik meg az,...

Mennyire gyakran esik meg az, hogy a főnök kirúgással fenyegeti egy alkalmazottját, és aztán amikor az beadja a felmondását, mert talált jobb helyet, akkor viszont könyörög neki, hogy maradjon?

Figyelt kérdés

Egy párszor olvastam itt mostanában kommentekben. Tehát az esetek többségében ilyenkor inkább arról van szó, hogy ugat a kutya, és aztán a végén kiderül, hogy a harapás szándékában sem állt, csak ijesztgetni akart?

Velem mondjuk csak egyszer esett meg, de akkor tényleg el is küldött a szerződésem lejártával.


2019. júl. 3. 06:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon szomorú, hogy még mindig így motiválható sok ember. :(
2019. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
9: Ennek alapból nincs köze ahhoz, hogy mennyit tanult az ember. Minimál végzettséggel elfogadom, hogy kevesebbet keresek, azt viszont már nem, hogy szolgaként kezeljenek. Még így is megérdemlem az emberi bánásmódot.
2019. júl. 7. 19:45
 13/18 A kérdező kommentje:
Más szóval, egyszerűbben fogalmazva: Az, hogy tucatmunkát végzek, amiben bármikor pótolható vagyok, nem jogosítja fel a főnököt arra, hogy kizsákmányoljon és állatként kezeljen.
2019. júl. 7. 21:36
 14/18 anonim ***** válasza:
50%
Velem olyan volt,hogy elmentem szarni, jovok ki a retyorol erre nekem tamadt az isten barma, hogy miert nem lejet engem.elerni, es ha lesz meg ilyen, elloszonunk egymastol. Egy hetre ra felmondtam, mert talaltam sokkal jobbat, csak nezett ki a fejebol a majom.
2019. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14: Ehhez még az a hasonlóan gennyláda, aki, ha csak beleiszok a vizembe-üdítőmbe, már rámkiabál, hogy ne lazsáljak már, a francba is!
2019. júl. 16. 14:07
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk is jellemzö volt amig el nem kezdtem szigoruan asszertivan es diplomatikusan statisztikaval kimutatassokal alatamasztani azt hogy tulajdonkeppen pont az a hülye aki fentröl ordit. Be is lättàk hogy:

1.problemak eseten csak a primok szemelyeskednek az intelligensek kulturaltan kepesek érvelni ergo magukat járatják le

2.problemamegoldasokhoz az okok feltarasa javaslatok ötletek kivitelezes kell es megelözesben elöregondolkodas, es nem pedig az orditas..

3. Gondolkodjanak kerdezzenek mielött megszolalnak



De ehhez fontos az is hogy mennyi a vezetök összIQ-ja hogy képesek e àtlátni belatni hogy mekkora parasztok es azon valtoztatni tudjanak a sajat es a cég èrdekeben


De volt olyan idös fönököm aki egy aprobb hiba miatt volt a plafonon es szamonkert hogy mereszeltem hibazni, igy mivel amugy birtam az öreget mert hasonlit a telapora, küldtem neki elemzest a gepi es humaneröforras teljesitesenek hibaszazalekanak elemzeseröl.

Amiböl kihoztam nem hogy azt hogy amig a gepi hibaszazalek asszem 1-2(ezeknek utanajartam nem légböl irtam csak nem emlekszem a szamadatokra igy azokat saccolom most),addig a humaneröforras 20-30%hibaval dolgozik ezt bele kell kalkulalni a cegmüködesbe, es mivel nekem x idö alatt 1 hibam volt ami joforman a gepi hibaszazalekot sem éri el(ott nagyobb volt az idö tehat y idö alatt jött ki 1-2% hiba)igy igazan örülhetne hogy amugy jo szakemberre talált bennem (persze mindezt abszolut nem bànto es nem provokativ hangnemben).

Utana nem szolt mar egy szot sem. De megmentettem neki kb 20 milliot szoval valoban nem lehet egy szava sem.

2019. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16. vagyok

Azt még hozzatenném hogy amikor pontokba szedve kezdtek el panaszkodni hibakra szépen en is kezdtem pontokba szedni azt hogy maga a vezetök miben voltak hanyagok pontatlanok amiknek mi es mik lettek a következmenyei. Egyszer dühömben a közvetlen fönökömnek elö is adtam hogy pont azok papolnak akik inkabb jobban tennék ha meghuznàk magukat, ezek utan szepen abba is maradtak a vádaskodàsok.


Amugy ez nalunk azzal nagyjabol meg is van oldva hogy mindennek irasos nyoma van es minden visszakereshetö ki hol hibazik.

2019. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja de a joforman extrem primo 8 altalanos vegzettsegü csopvezzel nem jutottam sokra aki a sorkiemelöre azt hiszi azert van kiemelve a sor mert az feltetelezem rola hogy nem tud olvasni. A kisebbsegi komplexusos vezetökön màr nem lehet segiteni. Rengeteg problemank volt. Pl egy sima faviccet sem tudott ertelmezni.de szakmailag ert amihez kell meg csókos, szal alkalmazasban marad.
2019. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!