Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért budapeströl hiv a màv...

Miért budapeströl hiv a màv ha én szolnokra jelentkeztem munkàra?

Figyelt kérdés
Szolnokra jelentkeztem vàltókezelönek. Peströl hivtak de azt hittem megint ilyen idegesito zaklatok es kinyomtam. Megneztem neten a szamot ez màvos. Miert onnan hivnak?? Talsn ott lesz a kepzes?? Tanfolyamot el kell vegezni. Visszahivjam??

2019. júl. 5. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, hogy Zala megyéből hívtak egy budapesti munkára.
2019. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha pesten van a képzés akkor engem ez nem érdekel, én oda nem tudok feljàrni.
2019. júl. 5. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
A VoIP korában bárhol lehet a telefonközpont és a készülék amiről hívnak. A körzetszám a központ helye ahol kimegy a hívás a netről a telefonvonalra.
2019. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne ha visszahívnád?
2019. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szolnoki csomóponton dolgozok de Miskolcon volt a tanfolyamom. Szolnokon nincs tanfolyam. Miskolc, Pest, Szeged, Pécs, Szombathely,itt szoktak lenni tanfolyamok
2019. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A máv téríti a dolgozói képzések útiköltségét. Ismerősöm ment jegyellenőrnek, még Budapesten belülre us kapott buszjegyeket, és kb második napon ingyenes mávos utazási igazolványt. Szolnokról azért még elfogadható táv Budapest, főleg ha ingyen utazhatsz.
2019. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!