Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki milyen munkahelyen dolgozik...

Ki milyen munkahelyen dolgozik, és merre?

Figyelt kérdés

Munkahelyet szeretnék váltani. Jelenleg a Penny Marketben dolgozom Nógrád megyében. A fizetés nem sok, ha rengeteg túlórád van, akkor is csak súrolja a 180-190 ezret, egyébként 150-160 csak a fizetés, és meglehet szakadni a munkában. Váltani szeretnék, mert nem visz előrébb az életben. Ezért lenne szükségem ajánlásokra, főként tapasztalatokra, hogy 21 évesen érettségivel, mit tudok csinálni, ami kényelmesebb, vagy nyugisabb, és van időm meló közben is az önfejlesztésre.

Fél évig dolgoztam gyárban, utána felmondtam és elmentem boltba. Március végén mentem oda, de nem váltja be a hozzá fűzött elvárásaimat. Szabadidőm szinte nulla.

Úgy gondoltam, hogy hozzátok fordulok segítségért.



2019. júl. 8. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Külföldi cég, távmunka. Programozó vagyok. 🤓
2019. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Imádnám is 😁, csak nincs szakképzettségem.

Csak egy érettségi.🙁

2019. júl. 8. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sincs, de mondjuk tizenéves korom óta ez volt a hobbim.
2019. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Fodrász vagyok, ahol élek elég jól keresek, mások évekig tartó munkával tornázzák fel a fizetésük oda, ahol az enyém van egy sűrű hónapban. Viszont meg kell szakadni ha sok pénzt akarsz, ezért akarok tanulni valami mást.
2019. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Mozdonyvezető, most van felvétel... Bár a 'kényelmesebb munkával' felejtsd el, vagy kényelem van, vagy pénz... Pláne csak érettségivel
2019. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A Penny tényleg szörnyű, engem ki is rúgtak pár nap után, még inni se mehettem be az öltözőbe, semmi ilyesmi. Igazi rabszolgamunka volt a hajcsàr műszakvezetővel, aki még akkor is rám szólt, amikor megálltam orrot fújni munka közben.

Egyébként én most egy gyorsított tanfolyamba kezdtem bele, ezzel két "szakmàt" fogok kapni, medenceőr és csúszdakezelő leszek, abban akarok majd dolgozni is őszig. Ősztől meg belekezdek egy építőipari szakmàba. Jelenleg pedig arra várok, hogy tüdőszűrőre mehessek és legyen eredmény, mert anèlkül nem nagyon akarnak alkalmazni, de még a tanfolyam vizsgaeredmènyeimre is várnom kell majd szerintem. (Tudom már írtam ezeket sok kérdésnèl.)

2019. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy napelemes cégnél dolgozok irodában. Sajnos egyelőre nekem is csak érettségim van, tavasszal nem sikerült a német nyelvvizsgám ìgy nem kaptam ki a diplomám. Ősszel lesz újra vizsga, addig meg tökéletes ez a munka. Nem szakadok meg, jófejek a főnökeim. A fizetés nem túl magas, de majd lesz jobb is.. Remélem.

24N

2019. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerzodeses katonakent egesz jo fizut kaptam vidékhez képest, 24/72 munkaprogrammal meg azt se tudtam mit kezzek a szabad idommel.

Most csalad mellett 8 orazva sem panaszkodom.

2019. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azon gondolkoztam, hogy benzinkúton mennyire lehet nyugis. Habár itt is rengeteg ellenvélemény van.

Vagy otthoni gépeléses munka, de az meg vagy nincs, vagy keveset fizet.

Még mindig tanácstalan vagyok. De érdekes volt olvasni, hogy ki mit dolgozik, csinál. :D

2019. júl. 8. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!