Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most legyek vàltókezelö a...

Most legyek vàltókezelö a màvnàl vagy ne legyek?

Figyelt kérdés
Ugye jelentkeztem arra is és hivtak nem tudom vissza hivjam e. Azóta sok rosszat olvastam róluk a neten. Nehéz a tanfolyam kevesen végzik el. Profi munkàt vàrnak el azonnal. Ha nem tetszik mégse nincs menekülési lehetöség. Egy csàvó videót is csinàlt amiben elmondja mennyire szr az egesz. Most mi csinaljak? Ezek alapjan szerintem ez nem lesz nekem jó. Sokat gyorsan tanulni nem tudok.

2019. júl. 8. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne
2019. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

NE! légyszi Obelix ne! Már így is horror néha vonattal utazni, ne tetézd a bajt, szépen kérlek!

Másrészt úgy van, ott dolgozni kell meg jól is. Nem neked való.

2019. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Obelix, ne csináld!

Bár, jelentkezz nyugodtan. Amilyen ostoba vagy, úgyis kiesel már a felvételin.

2019. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha megelégszel kevés fizetéssel, kevés pihenéssel,. A MÁV-nál csak a Fejeseknek van jó fizetése és munkája.
2019. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne menj, én úgy olvastam hogy ha nem teljesíted a tanfolyamot, akkor azt is vissza kell fizetned
2019. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alap az ilyen helyeken. Ha a munkáltató iskoláz be és nem teljesíted a tanfolyamot, te perkálsz.

Perkálsz továbbá akkor is, ha mondjuk elvégzed a tanfolyamot és utána le akarsz lépni. Egy x ideig nem teheted meg, vagy visszafizeted a tanfolyam árát. (Általában 1-2 év szokott lenni.)

2019. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!