Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit számít egy dolgozó...

Mennyit számít egy dolgozó munkája? Észre lehet venni, ha valaki rendszeresen dolgozik?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 22:55
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen szekcióban, hol dolgozik. Nyilván ha egy pénztáros kiáll a kassza mögül, azt észre fogod venni.
2019. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rendszeresen dolgozol, értesz a pénzhez = Tudsz tervezni, a téged körülvevő környezetet építgetni, fejleszteni.

Sok ember úgy ítél meg mást hogy nem ismeri az árakat, pl ha lát valaki engem autóval is meg motorral is, akkor biztos azt hiszi 8 helyen dolgozok ezért, vagy hitelből verem a nyálam. Arra többet áldozok ami érdekel, a motor majd 3 milliót ér ebben az évjáratban, míg az autóm kb 800 ezret, mert az csak egy közlekedési eszköz eljutni A-ból B-be.

Havonta cafeteria-val együtt 240-et kell "beosztani" és marad némi vésztartalék egy esetleges javíttatásra a háztartásban.

Ruháim újkori áron drágák voltak, de 2-3 hónap után már le voltak értékelve ehhez a fizetéshez elérhető áron.


Így tudnám jellemezni a dolgot, remélem ilyesmire gondoltál.

2019. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha én fel fogok mondani, azt bizony észre fogják venni...

De pont ezért néznek el nekem többet, mint másnak. Kellek nekik és már hangoztattam párszor, hogy lépni kívánok.

2019. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Észre KÉNE venni. Kishazánkban sajnos az a helyzet, hogy nem igazán veszik észre, ha dolgozol, legtöbbször a seggnyalást díjazzák. Ebben vagyok én is, nemsoká felmondok 2-3 kollégámmal egyetemben, és akkor maradnak a seggnyalók, akik nem értenek semmihez. Aztán majd lehet kapálózni... :)
2019. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na itt most mindenki munkája nagyon sokat fog érni, figyeld meg.:D

Hogy válaszoljak is, az enyém nem hiszem hogy sokat érne és feltünne bárkinek is ha nem én ülnék ebben a pozícióban. Mivel call centeres (diák)munkáról van szó, lényegében bárki alkalmas lehet a pozícióra, aki folyékonyan beszél angolul (meg magyarul persze), úgyhogy nem egy nagy skill.

2019. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!