Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Managerként kapsz egy fejleszt...

Managerként kapsz egy fejlesztői csoportot, akik kiégtek. Hogy tudnád újra lángra lobbantani őket?

Figyelt kérdés

Egyszer nagy lánggal égtek, de szét lett bontva a csapat, nem kaphatnak fizu emelést és még meg is mondták nekik, hogy nem elég, amit csinálnak, ami nem igaz, csak túl sok stresszben volt részük és feszültséget nehezen kezelték.


Na most légy okos Domonkos! Ebből miként lesz újra csapat?



2019. júl. 10. 12:51
1 2
 11/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

Nekem erre nincs időm.

De neten találsz erre szakosodott cégeket.

2019. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Gyakori kérdésekre van időd, de emberi módon válaszolni, nincs. Érdekes. Köszi az őszinteséget.
2019. júl. 13. 09:44
 13/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
szívesen :))
2019. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem, hogy aki nem akar válaszolni, mert "nincs ideje", az miért szól be, és ha ennyire nincs ideje, miért olvasgatja a gyakorit. A másikat se, aki közli, hogy 50e Ft az óradíja ennek. Ennyi erővel bárkit, aki párkapcsolati, villanyszerelési, számítástechnikai vagy testépítési tanácsokat kér, el lehet küldeni drága szakemberekhez, de tudtommal ez egy ingyenes segítő-fórum, ide az jön, akinek nincs sok pénze vagy nem akar erre költeni, vagy csak az anyagi érdekek nélküli emberek válaszára kíváncsi.


Magára a kérdésre viszont nem tudok érdemi választ adni, mert én csak olyan széthullott csapatokban voltam tag, amiket sehogy nem lehetett feléleszteni.

2019. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szegeagi válasza:
100%

Már a kérdés is jó, ilyet csak egy jó manager tesz fel.

Jó csapatod van, mert kiégni csak az tud, aki egyszer égett, gondolom a vezetéssel volt baj.

Amit tehetsz, hogy emberhez méltó munkahelyi környezetet alakíts ki neki. Őszinte érdeklődés irántuk, a problémáik iránt, visszacsatolás a munkájukról, dicséret, és emberszeretet. Tűzzetek ki reális, de motiváló új célokat, amikért ő a felelős,és szabad kezet kapjon. Persze a csapatépítés se maradhat el:)

2019. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!