Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon előnytelen régebbi...

Nagyon előnytelen régebbi képet csatolni önéletrajzba?

Figyelt kérdés
2018. márciusban készült a tablóképem, ezt a képet csatolnám az önéletrajzomhoz. A problémám az, hogy a képen még mellig érő hajam volt, most vállig ér a hajam. Nagyon előnytelen ez? Ez az egyetlen olyan stúdióban készült kép rólam ami még vállalható is, viszont nem mostani. Tegyem bele az a képet vagy menjek el csináltatni...? Annyira előnytelenek rólam az ilyen stúdiós képek :D Esetleg egy normális szelfi vagy egy itthon készült kép is megteszi?

2019. jan. 16. 13:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Érettségim van jelenleg, szeptemberben kezdek egy sulit, addig keresek melót. Tehát itt olyan munkákra kell gondolni, amit egy érettségivel rendelkező betölthet. Nem komolyabb irodai, vezetői, stb munkáról.
2019. jan. 16. 13:10
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
nem olyan régi az a kép, mehet
2019. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Senkit nem érdekel a hajhosszad.
2019. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Jó lesz az, én pl. utoljára másfél éve küldtem önéletrajzot, képet sem raktam be. Mondjuk más szint volt, de nem okozott gondot, behívtak, ajánlatot is tettek
2019. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
A napokban érkeztek a cegunkhoz önéletrajzok,hidd el jobb a tablókép mint az otthon készült képek.Olyanokat láttunk,hirtelen nem tudtam,hogy az Insta profilját nézem a hölgynek vagy az önéletrajzát.
2019. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Amikor elolvastam a kérdést ,azt hittem 15-20 éves fényképet akarsz küldeni.

Fura.....

2019. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat!☺️
2019. jan. 16. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát én simán odaraktam a 10+ éves képet is. Nincs különösebb jelentősége, simán behivtak bárhova, az interjú eredménye nem ettől függ.

Nem is tudom minek kell egyáltalán.

2019. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem az. Ha nem túl régi, az arcod felismerhető akkor tökéletes.


Nekem két igazolványomon van 2 teljesen eltérő hajhosszom pedig 1 hét eltéréssel készültek :D

Ha otthon tudtok szép képet csinálni (világos egyszínű háttér előtt) az is teljesen tökéletes.

2019. jan. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
Én is azt hittem sokkal régebbi képről van szó. :) Ez simán megfelelő és jobb mint egy szelfi. Vagy csináltass egyet, 10-ért már lehet, ha rászánsz 15-öt, meg naná. Amúgy teljesen jó, csak szelfi ne legyen, mert azon úgyis látszik.
2019. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!