Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanácsolnátok, hova,...

Mit tanácsolnátok, hova, milyen céghez, gyárhoz próbálhatnám meg beküldeni az önéletrajzomat, hogy munkát kaphassak?

Figyelt kérdés

Én egy vidéken (Hajdú-Bihar megyében) élő 32 éves férfi vagyok, jelenleg munka nélküli és állást keresek. Munkát szeretnék találni valahol megfelelő bérért cserébe.

Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezem, van egy autószerelő szakmai végzettségem(OKJ), és van egy Számítástechnikai Szoftverüzemeltető (OKJ) végzettségem. Van B kategóriás vezetői engedélyem és a magyar anyanyelven kívül, beszélek alapfokon angol nyelven és közepes szinten román nyelven.

Mely cégeket, gyárakat célozhatnám meg szerintetek, ahova elküldhetném az önéletrajzom.

Mivel egyedül álló vagyok nem gond a költözés sem, ha munkát találok és a bérből kijön egy normális árú kisebb albérlet, garzon vagy stúdió lakás.

Szoba vagy munkás szálló nem érdekel, nem élhető megoldások számomra ezek.

Mely cégekben, gyárakban gondolkodhatnék, hogy munkát találjak? Köszönöm.



2019. júl. 11. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Ember, Te egy főnyeremény vagy. Amelyik cég nem hüle már az önéletrajz olvasás közben üri be a számod a telóba..
2019. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Azért nem annyira hüle, én két napig tanultam egy szót románul, ő meg közép szinten beszéli, hatezerszer megnéztem mit jelente a move angolul, már el is felejtettem, számtech és az autószerelő nem egy gyakori párosítás, mondom a srác egy főnyeremény.


21/F

2019. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Halmai Annamária ***** válasza:

manapság kb bárhova felvennének, kb válogathatsz.

én a helyedben húznék debrecenbe, egyetemváros, tele van csajjal, kivennék egy albit valakivel közösen és dolgoznék és csajoznék egyfolytában szeptembertől.

2019. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Halmai Annamária ***** válasza:

amúgy a helyedben megpróbálnék debreceni székhelyű céget olyat ahol a munkám kapcsán emberekkel vagyok kapcsolatban, pl futárcég, kajakiszállítás, stb, csak hogy megismerjem a várost meg az embereket/helyeket.

az elején meghúznám magam valami több fős albérletben.

közben meg keresnék folyamatosan jobb álláslehetőségeket mikor már ott vagyok helyben.

2019. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Debrecenre én is gondoltam meg Budapestre is gondoltam.
2019. júl. 11. 13:29
 6/11 Halmai Annamária ***** válasza:
pest nagyon drága albi szempontjából és a nők ezerszer anyagiasabbak mint egy vidéki nagyvárosban
2019. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobban akkor jársz, ha ràgyúrsz az angolra és kimész nyugat-Európàba.

Nagyon jól ismerem Hajdú-Bihart és a munkalehetőségeit, fizetéseket, árakat.

Nagyon jó esetben érettségivel kapsz 140 ezret nettóba a megyében. Az albérletek Debrecenben 100 ezertől indulnak.

Nem lehet megélni jól, ez van.

Az autó szerelőivel talán el lehetne indulni, de tapasztalatot nem írtál, gondolom nem sok van. Én ezzel is külföldön próbálkoznèk.

Az angol nem túl nehéz nyelv pár hónap alatt el tudsz jutni alap szintről társalgási szintre, önállóan, pénz nélkül.

Talán a Gyógyszergyárba Debrecenben tudsz most pályázni, van felvétel jelenleg és az átlagnál jobb a pénz (de persze még mindig éhbér).

Esetleg a Kronesben is lehetnek nyílt pozik illetve a fag-ban is folyamatosan keresnek embert (bár utóbbiba jó okkal, mocsok egy hely).

2019. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8# vagyok + futár hiány is egészen biztosan van. De nem lesz annyi a fizud, hogy alberletre elég legyen.
2019. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as.
2019. júl. 11. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:
"Szoba vagy munkás szálló nem érdekel, nem élhető megoldások számomra ezek." Ebben az esetben Nyugat-Európa jöhet szóba a mai magyarországi albérletárak miatt. Ha agilis és proaktív vagy, megpróbálhatsz elhelyezkedni az értékesítésben, mint területi képviselő, az elfogadhatóan fizet itthon is.
2019. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!