Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanácsolnátok, hova,...

Mit tanácsolnátok, hova, milyen céghez, gyárhoz próbálhatnám meg beküldeni az önéletrajzomat, hogy munkát kaphassak?

Figyelt kérdés

Én egy vidéken (Hajdú-Bihar megyében) élő 32 éves férfi vagyok, jelenleg munka nélküli és állást keresek. Munkát szeretnék találni valahol megfelelő bérért cserébe.

Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezem, van egy autószerelő szakmai végzettségem(OKJ), és van egy Számítástechnikai Szoftverüzemeltető (OKJ) végzettségem. Van B kategóriás vezetői engedélyem és a magyar anyanyelven kívül, beszélek alapfokon angol nyelven és közepes szinten román nyelven.

Mely cégeket, gyárakat célozhatnám meg szerintetek, ahova elküldhetném az önéletrajzom.

Mivel egyedül álló vagyok nem gond a költözés sem, ha munkát találok és a bérből kijön egy normális árú kisebb albérlet, garzon vagy stúdió lakás.

Szoba vagy munkás szálló nem érdekel, nem élhető megoldások számomra ezek.

Mely cégekben, gyárakban gondolkodhatnék, hogy munkát találjak? Köszönöm.



2019. júl. 11. 12:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szoba úgy jöhet szóba, hogy egy megbízható lakótárssal ketten, kiveszünk egy másfél-kétszobás lakás. Még ez az opció jöhet szóba, erre is nyitott vagyok.
2019. júl. 11. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!