Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vezető beosztásban lévőként...

Vezető beosztásban lévőként hiteles véleményt lehet alkotni az emberekről?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Marmint a beosztottjairol mint maganszemelyröl vagy mint alkalmazottrol?
2019. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a vezető beosztásu emberen múlik. Amíg alkalmazott voltam, voltak nagyon közvetlen főnökeim, akik lejöttek közénk, egyszerű halandók közé beszélgetni, érdeklődni stb..ők voltak a jó vezetők szerintem. Persze voltak akik csak az irodában ültek és a nevünket se tudták pedig kis családias cég volt.
2019. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En voltam fonok.

Szerintem tobbe kevesbe ki tudja egy fonok alakitani a velemenyet a dolgozoirol.

A problema mindig ott kezdodik, hogy a dolgozonak nincs onkritikaja. Egy fonok nem azt nezi hogy mire volnal kepes ha kemenyen dolgoznal hanem azt hogy mit teszel le az asztalra. A dolgozo minel kevesebb munkaval akarja letudni a napot a tobbiekhez viszonyitja magat, pedig ha sajat magahoz kepest teljesitene jol akkor azt a fonokei is ertekelnek. Jobb esetben.

Masik, van mikor xy-t elkezdik csesztetni, hogy nyal a fonoknek, kivaltsagos stb. A sik hulye persze nem veszi eszre hogy xy-ra ra tudnak olyan dolgokat bizni amit Joskara meg a Pistara nem mert mar 20x elbasztak.

2019. júl. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3: Nana! Azért ne csináljunk már úgy, mintha nem létezne olyan, hogy egy tehetségtelen mihaszna nyalja be magát!
2019. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na errol beszelek.

Te azt latod tehetsegtelen, de fonokod boldogul vele mert mindent megcsinal. Tudja o azt hogy mik a korlatai a kolleganak de azon belul maximalisan kiaknazhatoak a kepssegei.

Vannak tipikus mihasznak akik tenyleg nyalnak, spicliskednek, ezekrol a fonok is tudja es undorodik is toluk. Van aki kihasznalja oket van aki nem turi meg de hidd el egy fonok nem hulye.Egy fonoknek minden ember egy babu a sakktablan es van akit elore tol van akit hatra de a vegen mindenki azt kapja ami jar neki.

De vannak igazi hulye fonokok is, ha ilyet fogsz ki...

2019. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
Tekintve, hogy Mo-n a jó főnök, a valódi, képzett, és emberileg is alkalmas vezető olyan ritka, hogy szinte nincs is, én erősen megkérdőjelezem a dolgot.
2019. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7 évig voltam vezető. Én magamat jó emberismerőnek tartom. Szerintem főnöknek se voltam utolsó. Szakmailag mindig igyekeztem ott lenni, képezni magam, de elfogadtam a nálamnál tapasztaltabb véleményét. Mindenkivel tisztelettel beszéltem, bántam.

Ha valaki ügyes volt és lelkes, bátorítottam, jó visszajelzéseket adtam. Ha valaki ügyes volt de motiválatlan, megnéztem, mivel lehetne motiválni, mit csinálna szívesen. Ha valaki csak a pénzért jött be és ezt őszintén megmondta, mondtam neki kedélyesen hogy semmi gond, de fektessünk le együtt szabályokat, ha ezek mentén dolgozik, nekem az tökre elég lesz.

És mindig betartottam a szavam.

De egyetértek, én is úgy láttam, ez 50-ből 1 ember. És nagyon fárasztó tud lenni, ha jól akarod csinálni.


A lényeg talán - ha a főnököd ért az emberekhez, azt úgyis érzed majd a kommunikáción, és jobban veszed a visszajelzést. Ha mogorva, stb, hiába lát jól, úgysem tudod elfogadni ha totál antisociális módon viselkedik veled és így is közli.

2019. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!