Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Szenvedni egy kórházban szociális szakemberként vagy az állami ösztöndíjas doktori képzést választani?

A szívem a doktorit súgja, mert nem szeretek hosszú távon emberekkel foglalkozni. Onkológián főleg nem. Az egyedüli, amiért hezitálok, az , hogy az ösztöndíjas képzést jelenleg sajnos nem számítják be a szolgálati jogviszonyba.

A párom is megerősít, hogy jöjjek el a kórházból, azt mondta, úgyis találok egy 4 vagy 6 órás munkát a doktori mellett a szolgálati idő miatt.

Az az igazság, hogy bennem már megszületett a döntés. A munkában úgy érzem, hogy semmi pozitív visszaigazolást nem kapok. Az osztályon, ahol dolgozom még nem volt főállású szociális szakember. A kollégák sem támogatják mindezt, sok a félreértés. Egyedül voltam ennek az egésznek az úttörője és úgy érzem kiégtem. Kb 1 hete tudtam meg, hogy sikerült az állami ösztöndíjas képzésre a felvétel. Én szívem szerint inkább ezt választanám, mert így sem maradnék pénz nélkül. Albérletre nem kell költenem, hitelem nincs és szeretem a kutatómunkát. Most egy további nyelvvizsgát is szeretnék megszerezni.


2019. júl. 13. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor már tudod a valaszt, hajrá!
2019. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mennék, szerintem te is menj!
2019. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszöm a megerősítést! Kedvesek vagytok.
2019. júl. 13. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!