Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti milyen melót választanátok...

Dorcsuu kérdése:

Ti milyen melót választanátok egyetem mellett? Milyen tapasztalataitok vannak diákmunkával, hol dolgoztok/dolgoztatok egyetem alatt?

Figyelt kérdés
Lassan 20 éves egyetemista lány vagyok, most fogom kezdeni a második félévemet. Szeretnék elkezdeni egyetem mellett dolgozni, heti kb. 10-20 órát tudnék vállalni. Amilyen munkákat eddig nézegettem, az a mozis meló, kávézókban/éttermi munka, salátabárban munka, hostesskedés, bolti eladó. Érdekelne bármilyen tapasztalat a diákmunkával kapcsolatban, ti mit dolgoztatok egyetem mellett, mit ajánlanátok, mit nem. :)

2019. jan. 27. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia :) ha van stabil 20 órád szabadon (vizsgaidőszakban is) akkor érdemes gyakornoki helyeket is nézegetni.Bár tény, hogy ezek nem olyan rugalmasak (hétvégén nem mehetsz) mint egy mozis munka, meg sokszor nem is fizetnek olyan jó, de sokkal sokkal jobban mutat az önéletrajzban. Nagyon kellemetlen amikor az ember kimászik az egyetemről, akar írni egy cv-t és igazából nincs mit beleírni. De az is igaz, hogy sok helyen kérnek legalább 3-4 befejezett félévet. Amúgy meg válassz olyat ami tetszik :D és nem túl lélekölő. Élvezd hogy "könnyen" találsz munkát, és kedvezményesen adózol utána.
2019. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!