Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok ausztráliáról?...

Mit gondoltok ausztráliáról? Jelenleg milyen az élet ott?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Először is kezdem azzal, hogy világ-életemben vonzott ausztrália. Lehet, hogy egy kicsit beteges, de pont azért, mert messze van, számomra egy más világ. Nagyon sokszor gondolkoztam azon, hogy milyen lehet ott az élet, milyen lenne ott dolgozni, és a helyi adottságokat megtapasztalni.

jelenleg 22 éves vagyok rendelkezem elég jó angol nyelvtudással (ami hála istennek megadatott anno), és rendelkezem még vendéglátós tapasztalattal?

milyen módon tudnék kijutni oda? illetve vannak itthon olyan ügynökségek akik ezzel foglalkoznak? illetve hozzátenném azt is, hogy nem életem végéig szeretnék kint maradni, csak maximum 1-2 év.

köszönöm a normális hozzászólásokat?



2019. júl. 15. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Ott van a vilag legtöbb mergezö es veszelyes allatfaja.

Ritka kezelhetetlen virusok

Szikes kies farm filing

Nem ertem miert megy oda aki

2019. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Laknák ott egy darabig, be utaznám és be is fogom :-)
2019. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Megcsip egy szunyig es meghalsz. Bokan harap a kigyo. Sok ott a baj... na meg az ivoviz.. ink menj amerikaba. Sokkal jobb es mesdze van. Tobb lehetoseg is
2019. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na sikerült kijutni?


Amúgy elég nagy hülyeségeket írtak az előzőek. Én ugyan nem éltem, csak utazni voltam Ausztráliában, de egy fia kígyóval nem találkoztam, még ott sem, ahol táblán volt kiírva, hogy kígyóveszély. A mérgező fajok, meg szikes farm feeling max az Outback területein van, de a túlnyomó többség nem olyan helyeken él. Ivóvíz van, legalábbis ott bőven van, ahol a többség él.


Egyébként az angoltudás rendben van, a korod is még megfelelő (tudtommal 45 fölött már nem költözhetsz, csak turistásokdhatsz). Egyedül a végzettség kérdéses, mert az, hogy "vendéglátós tapasztalat" nem feltétlenül elég. Az Ausztrál kormány honlapján van egy lista, azon szerepelnek azok a végzettségek, amiket elfogadnak a pontozásnál. Bevándorlási ügynök van, bár nem tudom mennyi van belőle, és mennyit kér, de az biztos hogy baromira sokba kerül. A pontozás során a három legfontosabb a kor, nyelvtudás, végzettség. Plusz előny, ha nem Sydney-be/Melbourne-be mész, mert mindenki ezekbe akar, a kormány érdeke meg az, hogy mindenfelé menjenek emberek. Érdemes fontolóra venni Brisbane-t, Adelaide-t, Perth-t (bár utóbbi Ausztrál léptekkel mérve is távol van mindentől).

2021. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!